Adamsų šeimynėlė keliasi į animaciją. Paskelbtas pirmasis naujo filmo plakatas

Adamsų šeimynėlė keliasi į animaciją. Paskelbtas pirmasis naujo filmo plakatas

Pagaliau mus pasiekė pirmasis vaizdas iš naujo animuoto „Adamsų šeimynėlės“ (angl. „The Addmans Family“) filmo. Jau kurį laiką šis projektas buvo vykdomas, tik trūko išleidimo datos. Tačiau dabar žinoma ir ji – keistoji šeimynėlė kino teatrus pasieks jau šių metų Helovyno sezono metu. Praėjo tikrai nemažai laiko nuo to karto, kai Adamsai buvo didžiuosiuose, mažuosiuose ar bet kokios kitos formos ekranuose. Todėl šis projektas kino teatruose turėtų būti šiltai priimtas tiek pačių ištikimiausių fanų, tiek naujųjų. Pirmasis animacinio filmo plakatas atskleidžia tikrai nemažai ir kino žiūrovai jau gali nuspėti, ko bus galima tikėtis naujame projekte, nors tai, panašu, yra visiškai naujas posūkis šeimynėlės istorijoje.

Iš filmo plakato matyti, kad visa legendinė Adamsų šeima ir vėl grįžta draugėn: Gomesas, Mirtišė, Trečiadienė, Pūgžlys, Dėdė Gordonas, Močiutė ir Svirdulys – visi pozuoja šiurpokai šeimos fotografijai. Įdomiai pateiktas ir personažų dizainas, kadangi visi jie atrodo labai ištikimi originaliems personažams, kurie buvo sukurti karikatūristo Charleso Addamso, klasikinėje Adamsų šeimynėlės komiksų serijoje. Tačiau net ir turėdami klasikinį įvaizdį, šie personažai atrodo ir švieži, ir nauji. Ypač Dėdė Gordonas, kuris atrodo tikrai unikaliai. Bet kuriuo atveju, naujasis filmo vaizdas puikiai atspindi tai, kaip atrodys animacija ir filmas. Kartu su pirmojo įvaizdžio pristatymu buvo pranešta, kad animacinio filmo „Adamsų šeimynėlė“ anonsas bus išleistas jau balandžio 10 d. Todėl jau greitu metu sužinosime ir daugiau detalių apie ką gi šįkart pasakos ši klasikinė šeima. Kol kas atskleidžiama tiek, kad filmas suksis apie šeimynėlę tuo metu, kada pradedami atskleisti jų gyvenimai, susidūrus su klastinga televizijos realybės šou vedėja Margaux Needler, kol taip pat yra ruošiamasi didžiulės Adamsų šeimynos atvykimui į pagrindinę projekto šventę. Conradas Vernonas, kuris režisavo filmus „Monstrai prieš ateivius“ (angl. „Monsters vs. Aliens“) ir „Madagaskaras 3“ (angl. „Madagascar 3: Europe’s Most Wanted“) bei Gregas Tiernanas, režisavęs filmus „Thomas & Friends“ ir „Day of the Diesels“, drauge režisuoja naująjį „Adamsų šeimynėlės“ filmą, remdamiesi Matto Liebermano parašytu scenarijumi.

Šie filmų kūrėjai surinko įspūdingą balso aktorių komandą, vedamą aktoriaus Oscaro Isaaco, kuris pasirodė filme „Žvaigždžių karai: epizodas 8“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“) ir kuris įgarsina Gomesą Adamsą. Įdomiausia, kad O. Isaacas buvo labai populiarus pasirinkimas tarp fanų vaidybinio filmo perkūrimui anksčiau, nei buvo paskelbta, kad jis įgarsins animuotą filmą. Likusi balso aktorių komandos dalis susidarys iš aktorių Charlize Theron, kuri įgarsina Mirtišę; Chloe Grace Moretz įgarsina Trečiadienę; Finnas Wolfhardas įgarsina Pūgžlį; Nickas Krollas – Dėdę Gordoną; Bette Midler įgarsina Močiutę, o aktorę Allison Janney išgirsime kaip nedorąją realybės šou vedėją Margaux Needler.

„Adamsų šeimynėlė“ kino teatrus pasieks spalio 18 d. – pačiu Helovyno sezono piko metu. Vienintelė bėda su kuria gali susidurti šis projektas, tai „Disney“ planuojamas išleisti filmo „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“) antroji dalis „Maleficent: Mistress of Evil“, kuri planuojama išleisti beveik tuo pačiu metu ir laikoma didžiuliu kino hitu. Visai įmanoma, kad vienas iš filmų galėtų pakeisti savo išleidimo datą, kad būtų išvengta tam tikrų nepatogumų.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mykolas / 2019 rugpjūčio 10

    Ushdu