„Fantastiškas ketvertas“ savo studijai atneš didžiulius nuostolius

„Fantastiškas ketvertas“ savo studijai atneš didžiulius nuostolius

Vienas laukiamiausių šių metų vasaros filmų patyrė didžiulę nesėkmę. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, „Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“) studijai „20th Century Fox“ atneš didžiulius nuostolius.

Spėjama, kad dėl šio filmo studija praras net 60 milijonų dolerių. „Fantastiškas ketvertas“ kainavo įspūdingus 120 milijonų dolerių, tačiau per debiutinį savaitgalį sugebėjo užsidirbti tik 26 milijonus, kas yra itin pesimistiniai skaičiai. Pridėjus ir tai, kad nemažai pinigų buvo išleista ir filmo reklamai, filmą jau galima nurašyti.

Tai kartu reiškia, kad nenusisekus vienai didžiausių šių metų „20th Century Fox“ vilčių laikytam filmui, studija šiemet uždirbs kur kas mažiau nei pernai – dabar prognozuojama, kad 2015 metų rodikliai bus 200 milijonų mažesni nei 2014-ųjų.

Ir visgi net po tokios finansinės nesėkmės pastarosiomis dienomis pasigirsta vis daugiau pranešimų apie galimą „Fantastiško ketverto“ tęsinį. Studija ne vieną kartą yra kalbėjusi apie įspūdingus naujosios franšizės planus – norėta sukurti ne vieną tęsinį, o legendinius komiksų veikėjus įgrūsti į vieną iš „Iksmenų“ filmų.

Tikėtina, kad esant prastai finansinei situacijai (vienintelė filmo viltis – geras pasirodymas Azijos rinkoje), potencialaus tęsinio bus atsisakyta. Dabar labiausiai tikėtinas variantas yra pinigų, suplanuotų antrajai „Fantastiško ketverto“ daliai, nukreipimas į „Dedpulo“ (angl. „Deadpool“) tęsinį. Pastarasis filmas yra itin laukiamas daugybės žiūrovų, o pati studija tikisi įspūdingos jo finansinės sėkmės, todėl visai tikėtina, kad „Fantastiškojo ketverto“ franšizė bus palaidota dar vieną kartą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles