„Disney“ perkuriamą „Mulan“ vaidybinį filmą papildys dar du veikėjai

„Disney“ perkuriamą „Mulan“ vaidybinį filmą papildys dar du veikėjai

Pasak naujienų portalo „Deadline“, aktoriai Jimmy‘is Wongas ir Dougas Moua buvo atrinkti vaidinti Lingą ir Po, naujame vaidybiniame „Mulan“ filme. J. Wongas geriausiai žinomas už vaidmenį seriale „Video Game High School“ ir už paskolintą balsą „Sony“ animaciniame filme „Wish Dragon“, kol D. Moua pasirodė filme „Gran Torino“ ir serialuose „Geležinis kumštis“ (angl. „Iron Fist“) bei „Farų šeima“ (angl. „Blue Bloods“). Tad kol žiūrovai pirmą kartą susitiks su pagrindine filmo „Mulan“ aktorių komanda, bent jau turime keletą pažįstamų veidų, kurie prisidės prie šios istorijos protagonisto.

Kino studija „Disney“ jau kurį laiką per paskutinius metus kapstosi po savo animacijos lobyną ir klasika tapusius animacinius filmukus adaptuoja į vaidybinius filmus. Ir kol jau užbaigti ir pasisekę projektai, tokie kaip „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“), „Pelenė“ (angl. „Cinderella“) buvo kuriami palyginti per daug nenutolstant nuo originalių istorijų, kitos, kaip „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“), ėmėsi aiškiai pastebimos kūrybinės laisvės. Būsimojo filmo „Mulan“ atveju, bent jau kol kas galime daryti prielaidą, kad 1998 m. pirmtakas liks nepakitęs, tačiau dabar eilėje išsirikiavę visiškai nauji personažai. Iki šiandienos, vienintelis paskelbtas veikėjas vaidybiniam filmui „Mulan“ buvo pati Mulan ir Kinijos imperatorius, tačiau buvo pranešta, kad prie veikėjų rato prisijungs Lingas ir Po.

Animaciniame „Mulan“ filme, Lingas ir Čienas Po, kartu su savo mažuoju draugu Jao, buvo tarp kitų naujokų treniruočių stovykloje, į kurią keliavo Mulan, ir kaip ir visi kiti, jie neturėjo jokio supratimo, kad Mulan iš tikrųjų yra moteris. Ir nors šis trejetukas iš pradžių nesutarė su pagrindine veikėja, galiausiai jie susidraugavo su Mulan ir netgi išaiškėjus jos paslapčiai padėjo jai išgelbėti Kinijos imperatorių po to, kai Šan Ju ir jo vyrai užpuolė rūmus.

Pranešime nėra užsiminta apie tai, ar vaidybinėje adaptacijoje išvysime ir mažylį Jao, tačiau jeigu šios Lingo ir Po versijos bus bent šiek tiek panašios į tas, ką matėme animaciniame filme, tuomet galime tikėtis tikrai komiškų akimirkų. Kadangi filmavimo komanda atrodo ir taip nemenkai apkrauta, gali būti, kad Lingas ir Po šioje adaptacijoje nebus tokie svarbūs, kokie buvo animaciniame „Mulan“ filme. Kol daugiau siužeto detalių apie tai, koks bus gyvo veiksmo „Mulan“ filmas, neatskleidžiama, yra žinoma, kad kaip ir šios istorijos pirmtakas, filmas pasakos apie jauną moterį, kuri užima savo tėvo vietą Kinijos kariuomenėje, apsimesdama vyru.

Kartu su J. Wongu, D. Moua, Liu Yifei, kuri įkūnys Mulan, aktorių komandoje taip pat yra Donnie‘is Yenas, vaidinsiantis  Tungą, imperatoriaus kariuomenės pulko vadą ir Mulan mentorių; Yosonas Anas vaidins Čeną Honghui, dar vieną Tungo pulko naujoką, kuris tampa svarbiausiu Mulan sąjungininku ir kuriuo ji susidomi kur kas labiau nei kitais; Gong Li vaidins pagrindinę istorijos antagonistę: galingą raganą; Jasonas Lee Scottas įkūnys Bori Kaną – karį lyderį, kuris tampa raganos sąjungininku; Xana Tang vaidins Mulan seserį, o Utkarshas Ambudkaras ir Chumas Ehelepola įkūnys Skatą ir Ramtišą – dainininkų duetą. Režisierės Niki Caro vaidybinė „Mulan“ adaptacija kino teatrus pasieks 2020 m. kovo 27 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles