Matthew McConaughey gali suvaidinti blogietį „Tamsiojo bokšto“ filmuose

Matthew McConaughey gali suvaidinti blogietį „Tamsiojo bokšto“ filmuose

Garsiąją Stepheno Kingo knygų seriją „Tamsusis bokštas“ (angl. „The Dark Tower“) jau ne vienerius metus yra bandoma adaptuoti į filmus, tačiau visi bandymai kol kas nuėjo veltui. Dabar „Sony“ jau yra rimtai pasiruošę ekranizuoti garsiąsias knygas ir į jas kviečia garsiausius aktorius.

„The Wrap“ praneša, kad „Sony“ pagrindiniam franšizės vaidmeniui kviečia ne ką kitą kaip Matthew McConaughey. Studija nori, kad jis vaidintų pagrindinį knygų antagonistą Juodąjį vyrą. Kol kas derybos yra pradinėse stadijose, tačiau, pasak „The Wrap“ šaltinių, abi pusės nori pasiekti susitarimą.

M. McConaughey su „Tamsiuoju bokštu“ yra siejamas ne pirmą kartą – anksčiau buvo spėjama, kad aktorius vaidins pagrindinį knygų veikėją Rolandą, siekiantį surasti Tamsųjį bokštą, kol šio dar niekas nesunaikino. „The Wrap“ praneša, kad M. McConaughey išties buvo siūlomas protagonisto vaidmuo, tačiau jis nusprendė pereiti į blogio pusę ir vaidinti grėsmingąjį Juodąjį vyrą.

Akiva Goldsmanas ir Jeffas Pinkeris jau parašė pirmojo filmo scenarijų, paremtą pagal pirmąją „Tamsiojo bokšto“ knygą „Šaulys“ (angl. „Gunslinger“), todėl juostą planuojama filmuoti jau kitais metais.

„Sony“ šią franšizę ruošiasi išnaudoti kaip įmanoma labiau. Jau prieš kurį laiką buvo paskelbta, kad be kelių kuriamų filmų taip pat bus sukurtas ir televizijos serialas, kurį rodys HBO televizija ir kuris bus tampriai surištas su įvykiais didžiuosiuose ekranuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles