E. Lubezki trečius metus iš eilės triumfuoja Amerikos kinematografų asociacijos apdovanojimuose

E. Lubezki trečius metus iš eilės triumfuoja Amerikos kinematografų asociacijos apdovanojimuose

Vasario 15 dieną Amerikos kinematografų asociacija (ASC) paskelbė savo apdovanojimų laureatus. Trečius metus iš eilės pagrindinį apdovanojimą gauna Emmanuelis Lubezkis, kuris šįkart buvo apdovanotas už puikų darbą filme „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“).

Operatorius anksčiau jau keturis kartus tapdavo ASC apdovanojimų laureatu. Anksčiau jis gavo apdovanojimus už darbą Alfonso Cuarono filmuose „Žmonių vaikai“ (angl. „Children of Men“) ir „Gravitacija“ (angl. „Gravity“). Taip pat jis buvo puikiai įvertintas už 2011 m. filmą „Gyvenimo medis“ (angl. „The Tree of Life“) ir praeitais metais už Alejandro Gonzaleso Inarritu filmą „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“).

Šiais metais Emmanuelio Lubezkio konkurentais buvo tokie garsus operatoriai kaip Januszas Kaminsis su puikiu darbu filme „Šnipų tiltas“ (angl. „The Bridge of Spies“), Rogeris Dikensas už „Sicario: narkotikų karas“ (angl. „Sicario“) ir „Pašėlusio Makso“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) operatorius Johnas Seale‘as.

Kategorijoje Spotlight, Amerikos kinematografų asociacija apdovanojo Adamo Arkapaw‘o darbą filme „Makbetas“ (angl. „Macbeth“) ir Matyas‘o Erdely‘io darbą juostoje „Sauliaus sūnus“ (angl. „Son of Saul“). Tai kategorija, kurioje laimi filmai išeinantis į kinus ribotame tiraže ir kartu turintys festivalinę istoriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles