Sofia Coppola pasitraukė iš „Undinėlės“ kūrimo darbų

Sofia Coppola pasitraukė iš „Undinėlės“ kūrimo darbų

Režisierė Sofia Coppola dar kovą buvo sutikusi tapti klasikinės Hanso Kristiano Andersono pasakos „Undinėlė“ (angl. „The Little Mermaid“) ekranizacijos kūrėja. Deja, nepraėjo nė trys mėnesiai, o studija „Universal“ pranešė, kad kino kūrėja traukiasi iš projekto. Kaip teigiama oficialiuose pranešimuose, tradiciškai, režisierė traukiasi dėl „kūrybinių nesutarimų“.

Kas iš tiesų slypi po šiuo be galo plačiu paaiškinimu, žino tik studija ir režisierė, tačiau priežasčių gali būti pačių įvairiausių. Ir dažniausiai nutinka taip, kad studijos atstovai per daug diriguoja visam kūrimo procesui, o tokie veiksmai gerus filmų kūrėjus labai greitai užsemia. Taip ir privedama iki projektų palikimo be režisierių.

Filmo scenarijų perrašė Caroline Thompson. Jos istorija pasakos gana tradicinę liniją, kai undinėlė išmaino savo balsą į galimybę gyventi sausumoje kartu su vyru, kurį įsimylėjo. Pirminį scenarijaus variantą buvo parašiusios „Penkiasdešim pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Gray“) scenaristė Kelly Marcel ir „Gėdos“ (angl. „Shame“) scenaristė Abi Morgan.

Pati Sofia Coppola pastaruoju metu buvo labiau užsiėmusi suaugusiems skirtais filmais. Ir nors dabar režisierė neturi jokių projektų ateičiai, ji ką tik baigė kurti „Labai Miurėjiškas Kalėdos“, kuriame pasakojama apie Billą Murray‘ų, turintį savo televizijos laidą ir bijantį, kad dėl smarkios pūgos niekas iš kviestų svečių nepasirodys jo programoje.

„Undinėlė“ kino teatrus turėjo pasiekti 2016 metais, tačiau dabar neaišku, ar filmo premjera bus atidėta, ar ne.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles