Dwayne’as Johnsonas gavo vaidmenį „Didelių nemalonumų Mažojoje Kinijoje“ perdirbinyje

Dwayne’as Johnsonas gavo vaidmenį „Didelių nemalonumų Mažojoje Kinijoje“ perdirbinyje

Legendinis 1986 metų filmas „Dideli nemalonumai Mažojoje Kinijoje“ (angl. „Big Trouble in Little China“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Kurtas Russellas, bus perkurtas iš naujo. Kaip praneša „The Wrap“, originaliojo filmo naujoji versija jau turi ir pagrindinį juostos veikėjo atlikėją. Džeką Burtoną naujajame filme suvaidins „San Andreas“ (angl. „San Andreas“) franšizės ir kitų veiksmo filmų žvaigždė Dwayne‘as Johnsonas.

Originaliąją filmo versiją režisavo Johnas Carpenteris. Filme buvo pasakojama apie amerikietį sunkvežimių vairuotoją Džeką Burtoną, kuris aplanko savo draugą San Francisko Kinų kvartale ir susiduria su paranormaliomis jėgomis. Atsidūręs mūšio lauke jis turi susiremti su blogio jėgomis.

Naujajam filmui scenarijų kurs „Iksmenų: Pirmos klasės“ (angl. „X-men: First Class“) scenaristai Ashley Miller ir Zackas Stentzas, o juostą prodiusuos „San Andreas“ ir „Heraklio“ (angl. „Hercules“) prodiuseris Hiramas Garcia su žmona Dany. Beje, šie prodiuseriai su Dwayne‘u Johnsonu yra dirbę prie nemažai jo filmų ir televizijos projektų.

Pats Dwayne‘as Johnsonas šiuo metu yra ant pačios didžiausios populiarumo bangos. Jau nekalbant apie „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) franšizę, gerai pasirodė „Heraklis“, taip pat Micahelo Bay‘aus režisuoti „Kultūristai“ (angl. „Pain & Gain“), „Eilinis Džo. Kerštas“ (angl. „G. I. Joe: Retaliation“) ir kiti projektai. Ateityje aktorius savo krepšelyje yra net nusimatęs blogojo superherojaus Juodojo Adamo vaidmenį „Šazamo“ (angl. „Shazam!“) filme. Na, o pastarasis projektas „San Andreas“ jau dabar yra užsidirbęs per 114 milijonų visame pasaulyje.

Kada planuojama sukurti „Didelių nemalonumų Mažojoje Kinijoje“ perdirbinį, kol kas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles