Dwayne‘as Johnsonas šoks į raudonas gelbėtojo glaudes

Dwayne‘as Johnsonas šoks į raudonas gelbėtojo glaudes

Vaidyboje vis tobulėjantis aktorius ir buvęs imtynininkas Dwayne‘as „Uola“ Johnsonas jau labai greitai šoks į Davido Hasselhofo glaudes (metaforiškai kalbant) ir pakeis jį naujausiame, ketvirtajame filme apie saulėtosios pakrantės prižiūrėtojus. Aktorius D. Johnsonas sutiko nusifilmuoti juostoje „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“).

Savo „Instagram“ paskyroje aktorius, paskelbęs apie įsitraukimą į projektą, dar sugebėjo ir pajuokaut. Joje rašoma: „Velniškai juokinga. Įsivaizduokit, sulėtintas bėgimas paplūdimiu…“

Kino studija „Paramount Pictures“ patvirtino „Gelbėtojų“ projektą ir jam vadovauti ir režisuoti paskyrė „Kaip atsikratyti boso? 2“ režisierius Seaną Andersą ir Johną Morrisą.

Į juostos kūrimą taip pat buvo įtrauktas Justinas Melanas, kuriam buvo paskirta užduotis perrašyti jau egzistuojantį scenarijų. To priežastis – scenarijus per keletą metų stovėjimo vietoje tiesiog nuseno, tad scenaristas privalo jį pritaikyti šiandieninėms aktualijoms.

Ankstesnis scenarijus sukosi apie narkotikų kontrabandos operaciją, kurią sutrukdė atskiri ryklių užpuolimai. Apie ką bus dabartinis scenarijus – visiškai neaišku.

Dar visai neseniai galėjome stebėti Dwayne‘ą Johnsoną kino teatruose. Jis buvo suvaidinęs legendinio pusdievio Heraklio vaidmenį filme „Heraklis“ (angl. „Hercules“). Dabar artimiausias filmas su aktoriumi – „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Fast and Furious 7“), pasaulio kino teatrus pasieksiantis kitų metų balandžio 3 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles