Ruošiamasi kurti animacinio filmo „Asteriksas: dievų žemė“ tęsinį

Ruošiamasi kurti animacinio filmo „Asteriksas: dievų žemė“ tęsinį

Skaitmeninius vaizdo efektus kurianti asociacija „Mikros Image“ savo interneto puslapyje prieš mėnesį publikavo darbo skelbimą. Pasiūlymas labai konkretus: ieškoma dekoracijų modeliavimo vadovo filmui „Asteriksas 2“ (pranc. „Astérix 2“). Tokiu būdu asociacija, dirbusi prie pirmojo 3D forma išleisto Asterikso serijos filmo „Asteriksas: dievų žemė“ (pranc. „Astérix, le Domaine des Dieux“, 2014 m.), oficialiai patvirtino apie būsimą tęsinį: „Atsižvelgiant į filmo „Asteriksas: dievų žemė“ sėkmę, „Mikros Image“ imasi kurti tęsinį ir šiam projektui ieško dekoracijų modeliavimo vadovo/ -ės“.

Pirmąją dalį „Asterikas: dievų žemė“ kino teatruose pamatė beveik 3 mln. žiūrovų, todėl nieko keisto, kad režisieriui Alexandre‘ui Astierui kartu su antruoju režisieriumi Louisu Clichy kilo mintis sukurti tęsinį. Šįkart A. Astieras taip pat rašo ir būsimo filmo scenarijų, kas užtikrins didesnį naujojo projekto nuoseklumą.

Tiesą sakant, dar 2014 m., po filmo „Asterikas: dievų buveinė“ atsakydamas į žurnalistų klausimus A. Astieras pareiškė, kad tuo atveju, jei bus nuspręsta kurti dar vieną Asterikso filmą, jis pats norėtų rašyti originalų scenarijų, o ne remtis jau išleistomis Asterikso istorijomis. Taigi labai gali būti, kad visai netrukus kino ekranuose išvysime visiškai naujus ir niekam iki šiol nežinomus Asterikso ir jo draugų nuotykius.

Iš viso nuo 1967 m., kai pirmą kartą pasirodė ekranuose, sukurta 13 filmų apie Asteriksą (iš jų 4 vaidybiniai). Filmai dažniausiai kuriami pagal itin populiarius Asterikso komiksus, 1959 m. pradėtus spausdinti prancūzų – belgų žurnale „Pilote“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles