„Greiti ir įsiutę“ aktorius lydi nesutarimai

„Greiti ir įsiutę“ aktorius lydi nesutarimai

Tyrese‘as Gibson‘as, įkūnijęs filme Roman‘ą, grasina palikti „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) franšizę, jeigu joje ir toliau vaidins amerikietiškų imtynių žvaigždė ir aktorius Dwayne‘as Johnson‘as. Šitokia žinia Gibson‘as su fanais pasidalijo savo Instagram paskyroje.

Aktorius įvardija, kad tokį sprendimą priima dėl to, jog D. Johnson‘as šaipėsi iš Gibson‘o santykių su šeima. Primename, jog šiuo metu Gibson‘as bylinėjasi su savo buvusia žmona dėl judviejų dukters globos, kas ir iššaukia tokia jautrią aktoriaus reakciją.

Konfliktas tarp aktorių vystėsi ir anksčiau, kuomet Gibson‘as išreiškė nepasitenkinimą tuom, jog filmo kūrėjai svarstė galimybę nukelti „Greitų ir įsiutusių“ gamybą metais tam, kad galėtų praplėsti filmo visatą ir sukurti juostą, paremtą vien D. Johnson‘o ir Jason‘o Staham‘o herojais.

Jau anksčiau žiniasklaidoje buvo pasklidusios kalbos apie konfliktus tarp D. Johnson‘o ir kitos filmo žvaigždės  – Vin‘o Diesel‘io, tačiau anuomet viską pavyko išspręsti taikiai. Gibson‘o įkūnytas personažas filmų serijoje pasirodė 2003 metais, o D. Johnson‘o – 2011 metais ir jie abu yra tapę neatsiejama šio filmo dalimi, tad bus įdomu pamatyti, kaip šį konfliktą išspręs filmo kūrėjai. Laiko dar yra – mat filmo premjera planuojama 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles