„Fargo“ žiūrovus džiugins dar vieną sezoną

„Fargo“ žiūrovus džiugins dar vieną sezoną

Vienas labiausiai nustebinusių pastarųjų metų serialų tęsis ir toliau. Kaip pirmadienį oficialiai pranešė televizija FX, serialas „Fargo“ buvo pratęstas trečiajam sezonui.

2014 metais serialas tapo tikra staigmena, žavėjusia kritikus savo veiksmu ir juodu humoru, net jeigu tarp žiūrovų „Fargo“ nebuvo ir nėra itin populiarus. Pagal garsųjį to paties pavadinimo brolių Coenų filmą, kuriame vaidino Williamas H. Macy ir Steve‘as Buscemi, sukurtas serialas ir pirmajame, ir antrajame sezonuose pasakoja uždaras istorijas apie nedidelį miestelį, jo keistus veikėjus ir netikėtai ramioje aplinkoje įvykstančias žmogžudystes.

„Fargo“ yra antologinis serialas, kas reiškia, jog kiekvienas jo sezonas nėra susijęs su praėjusiuoju. Pirmajame serialo sezone, kuriame vaidino Martinas Freemanas ir Billy Bobas Thorntonas, istorija vyko dabartiniais laikais. Antrasis sezonas pasakoja apie aštuntojo dešimtmečio pabaigą ir pritraukė visą galybę garsių aktorių, tokių kaip Patrickas Wilsonas, Kirsten Dunst, Tedas Dansonas, Jesse‘is Plemonsas bei Nickas Offermanas.

FX kanalas, atnaujindamas „Fargo“ tretiesiems metams, dar kartą įtvirtina savo kaip kritikų numylėtinio vardą – jame yra rodomi ir tokie pripažinti bei nedaugelio žiūrovų žiūrimi serialai kaip „Amerikiečiai“ (angl. „The Americans“) bei „Lujis“ (angl. „Louie“). Garsiausias FX serialas – „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“), atnaujintas jau šeštam sezonui.

Kanalo vadovai taip pat suteikė daugiau pasitikėjimo „Fargo“ kūrėjui Noah Hawley‘iui, kuris be trečiojo sezono kartu rašys Kurto Vonneguto romano „Katės lopšys“ (angl. „Cat‘s Cradle“) adaptaciją bei serialą pagal „Marvel“ komiksą „Legionas“ (angl. „Legion“).

„Fargo“ paskutinę antrojo sezono seriją parodys gruodžio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles