Serialas „Westworld“ pratęstas antram sezonui

Serialas „Westworld“ pratęstas antram sezonui

Televizijos reitinguose karaliaujantis naujasis HBO kanalo hitas „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“) vis sėkmingiau pritraukia naujus žiūrovus. Ir kol pirmasis serialo sezonas jau perkopė į antrąją pusę, o jame beliko vos dvi serijos, jau dabar pradeda sklisti informacija apie serialo ateitį.

Skelbiama, kad HBO visiškai patenkinti serialo sėkme, intriguojančiais istorijos vingiais bei rodomais vizualais. Ir visgi, kadangi kitas HBO hitas „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) jau suka ligi visos istorijos finišo, kanalas nusprendė, jog būtent „Vakarų pasaulis“ bus kitu jų pasididžiavimu ir buvo pratęstas antram sezonui.

Kaip skelbia patys kūrėjai, serialas televizijos ekranus ateinančioms dešimčiai serijų greičiausiai pasieks tik 2018 metų rudenį. Pasak serialo prodiuserių, serialas sugrįš tik po kelių metų tik dėl to, jog matydami „Vakarų pasaulio“ tokią sėkmę, jie nori, kad Johathanas Nolanas su Lisa Joy dar stipriau išvystytų jo istoriją.

Taip pat skelbiama, kad į antrąjį serialo sezoną turėtų sugrįžti ir vienas pagrindinių šio sezono aktorių Edas Harrisas. Aktorius pats tai pripažino BBC radijo laidos metu: „Visai nesenai kalbėjausi su Jonathanu Nolanu, kuris užtvirtino, jog antras sezonas tikrai bus. Ir taip, aš būsiu jo dalimi“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles