„Grūdinto plieno“ režisierius prabilo apie filmo tęsinį

„Grūdinto plieno“ režisierius prabilo apie filmo tęsinį

Po ilgos tylos, „Grūdinto plieno“ režisierius Shawnas Levy vieno interviu metu galiausiai prasitarė, kad nuo pat pirmosios dalies išleidimo pradėjo pamažu kurti tęsinį. Prieš kiek daugiau nei tris su puse metų pasirodžiusi juosta buvo labai sėkminga ir per savo rodymo laiką pasaulyje užsidirbo 300 milijonų JAV dolerių.

Pirmajame filme pagrindinius vaidmenis atliko Hugh Jackmanas, Evangeline Lilly ir berniukas Dakota Goyo. Juostoje buvo pasakojama apie nusigyvenusio buvusio boksininko vargingą gyvenimą, santykius su pas motiną gyvenančiu sūnumi ir tikrą milžiniškų robotų boksą arenose.

„Mes jau maždaug pusketvirtų metų paslapčia kuriame „Grūdinto plieno“ tęsinį. Sukūrėme ne vieną puikų scenarijų, tačiau mudviem su Hugh norisi, kad siužetas būtų šviežias, o veikėjų kelionė būtų dar nematyta“, – interviu metu pasakojo S. Levy.

Režisieriaus teigimu, tiek jis, tiek pagrindinio vaidmens atlikėjas H. Jackmanas supranta, kad laikas bėga, todėl jie abu stengiasi kuo greičiau sukurti ką nors pribloškiamo. „Mudviem su Hugh labai patinka šis filmas, todėl kursime tęsinį tik tokiu atveju, jei siužetas tenkins mus abu. Suprantame, kad laikas tiksi. Labai gali būti, kad užtempsime per ilgai ir žiūrovai antrosios dalies nebepriims taip gerai, kaip pirmosios. Bus matyti“, – teigė režisierius.

Kadangi režisierius su aktoriumi vis dar nesugeba išsirinkti/sukurti galutinio filmo scenarijaus, tad žinių apie galimą filmo premjerą taip pat dar nėra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles