Jaredas Leto vaidins „Žmogaus-voro“ visatos filme apie vampyrą Morbius

Jaredas Leto vaidins „Žmogaus-voro“ visatos filme apie vampyrą Morbius

Panašu, jog „Sony“, turinti išskirtines teises į „Žmogaus-voro“ veikėjus, pradeda sekti „Marvel“ keliu ir kepti filmus nepaisant neitin žinomų veikėjų. „MCU“ pavyko padaryti tai puikiai (na kas gi žinojo „Galaktikos sergėtojus“ prieš filmo paskelbimą?), tačiau „Sony“ žingsnis atrodo kur kas rizikingesnis – naujausiam filmui jie pasirinko vampyrą Morbius – vaikystėje žiūrėjusiems „Žmogaus-voro“ animacinį serialą jis tikrai bus pažįstamas.

Maiklas Morbius yra daktaras, bandęs išsigydyti nuo retos kraujo ligos, tačiau taip įgavęs troškulį kraujui ir supergalias. Veikėjas kurį laiką leido „Žmogaus Voro“ komiksuose ir serialuose, tačiau vėliau pasirodė komiksai skirti tik jam.

Pagrindinio vaidmens atlikėju paskirtas Jaredas Leto, praeityje jau susidūręs su komiksų filmais – sprendžiant iš reakcijų internete, šių filmų fanai to dar nepamiršo. Režisieriaus pareigas užims Danielis Espinosa, pernai pristatęs įvairių nuomonių susilaukusį filmą „Gyvybė“ („Life“), o scenarijus patikėtas Burkui Sharpless’ui ir Mattui Sazamia, dirbusiems prie „Netflix“ projekto „Pasiklydę kosmose“ („Lost in Space“) adaptacijos.

Tiksli informacija apie išleidimo datą dar neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles