Kevin’as Costner’is jungiasi prie Aaron’o Sorkin’o režisūrinio debiuto

Kevin’as Costner’is jungiasi prie Aaron’o Sorkin’o režisūrinio debiuto

Amerikiečių aktorius Kevin‘as Costner‘is vaidins filme „Molės žaidimas“ („Molly‘s Game“), skelbia „Deadline“. Juostą režisuos žymus Holivudo scenaristas Aaron‘as Sorkin‘as. Tai bus jo režisūrinis debiutas.

Filmas atspindės realius įvykius ir bus paremtas Molly Bloom atsiminimų knyga. Molly Bloom buvo slidininkė, tačiau sudužus jos olimpinėms svajonėms ji persikėlė į Los Andželą ir tapo kokteilių baro padavėja. Po kurio laiko ji ėmėsi organizuoti slaptus pokerio žaidimus, skirtus Holivudo elitui. Tarp žaidėjų buvo tokios žvaigždės kaip Ben‘as Affleck‘as, Leonardo di Caprio, Tobey‘is Maguire‘as. Kai į istoriją įsipainiojo rusų mafija ir FTB, žaidimas tapo labai pavojingas.

Filmas koncetruosis į pagrindinės veikėjos Molly santykius su jos advokatu, kuris apie savo ginamąją sužino daug daugiau, nei apie ją skelbia bulvariniai leidiniai.

Pagrindinį vaidmenį juostoje atliks Jessica Chastain, advokatą vaidins Idris Elba, filme turėtų pasirodyti ir Michael‘as Cera. Kevin‘as Costner‘is suvaidins pagrindinės herojės tėvo vaidmenį.

Nors tai bus pirmasis Aaron‘o Sorkin‘o režisuotas filmas, jis yra vienas garsiauių vardų Holivude. Kūrėjas pasižymėjo kaip talentingas scenarijų autorius televizijoje ir kine. Žymiausi jo darbai televizijoje yra serialai „Vakarinis sparnas“ („The West Wing“), už kurį yra apdovanotas „Emmy“ statulėle, bei „Naujienų kambarys“ („The Newsroom“). Kino gerbėjams Aaron‘as Sorkin‘as labiausiai įsiminė kaip filmų „Geri vyrukai“ („A Few Good Men“), „Socialinis tinklapis“ („The Social Network“), už kurį apdovanotas „Oskaru“, „Styvas Džobsas“ („Steve Jobs“) scenarijų autorius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles