Danielį Craigą Džeimso Bondo vaidmenyje išvysime dar du sykius?

Danielį Craigą Džeimso Bondo vaidmenyje išvysime dar du sykius?

Dar prieš kelias savaites tvyrojusi „Bondiados“ nežinomybė, panašu, kad pilnai sklaidosi. Pirma buvo paskelbta 25-ojo serijos filmo premjeros data, o dabar kalbos krypsta į tai, kad Danielis Craigas legendinį Džeimsą Bondą suvaidins dar du kartus.

Portalas „The Sun“ teigia, jog viena juostos prodiuserių Barbara Brocolli įtikino Danielį Craigą suvaidinti tiek 25, tiek 26-am filmui. Taip pat pažymima, kad parašų ant sutarties dar nėra, o pranešimas atrodo taip:

„Įvairių diskusijų metu buvo sprendžiama, kas galėtų būti kitas Bondas, tačiau Barbara sugebėjo įtikinti Danielį suvaidinti dar dviejuose filmuose. Visame pasaulyje jis yra mylimas bei finansine prasme atgaivino pačią seriją – vadovai tiesiog negalėjo sau leisti jį prarasti. Scenarijus 25-am filmui jau yra beveik užbaigtas ir šiuo metu gyvuoja po slaptu „Shatterhand“ pavadinimu, tai nėra prasmės ilgiau delsti ir su Danieliu. Susitarimas jau yra beveik įvykęs ir idėja prikelti „Jos Didenybės slaptojoje tarnyboje“ 26-ajam filmui yra labai intriguojanti“.

Prodiuseriai Michaelas G. Wilsonas ir Barbara Broccoli prieš kelias savaites, kartu su kino kompanijos „MGM“ vadovu Gariu Barberiu, paskelbė, kad oficiali 25-ojo filmo apie Džeimsą Bondą dalies premjeros data yra 2019 metų lapkričio 8-oji. Prie gražų jubiliejų pasiekusios „Bondiados“ dalies dirba ankstesnė prodiuserių ir scenaristų komanda, kūrusi ir ankstesnes Džeimso Bondo dalis, įskaitant Kazino „Royale“, Paguodos kvantą, Operaciją „Skyfall“ ir jau minėtą Spektrą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles