Kino studija „Disney“ kuria naują platformą

Kino studija „Disney“ kuria naują platformą

Rugpjūčio 8 d. kino studija „Disney“ pranešė įsigijusi 42 proc. Amerikos technologijų paslaugų ir video transliavimo rinkos lyderės „BAMTech“ akcijų, taip padidindama savo turimą paketą iki 75 proc. Be kita ko, „BAMTech“ taip pat priklauso MLBAM (beisbolo klubų savininkų lyga) ir NHL (Nacionalinė ledo ritulio lyga), dėl to jie gali pasiūlyti sporto rungtynių transliacijas tokiems televizijos kanalams, kaip HBO ar WWE. Taigi po šio sandorio „Disney“ galės 2018 m. rodyti ESPN sporto kanalo transliacijas, kol sukurs ir žiūrovams pristatys savo pačių programas.

Kol kas sunku pasakyti, kokios įtakos ši naujiena turės Europos šalims, tačiau jau žinoma, kad ši nauja paslauga JAV bus vienintelė platforma, savo abonentams siūlanti „Disney“ (taip pat ir „Disney Channel“, „Disney Junior“ ir „Disney XD“) sukurtus filmus bei serialus pagal „video pagal pareikalavimą“. Tai galioja tiek anksčiau sukurtai „Disney“ produkcijai, tiek būsimiems projektams, tokiems, kaip 2019 m. pasirodysiantys „Liūtas karalius“ (angl. „The Lion King“), „Žaislų istorija 4“ (angl. „Toy Story 4“) ir „Ledo šalis 2“ (angl. „Frozen 2“).

Tačiau „Disney“ nė negalvoja ties tuo sustoti: kaip ir „Netflix“, planuoja investuoti į filmus, filmų serijas ir serialus, kurie bus prieinami išskirtinai jų platformoje. Ši nauja strateginė kryptis aiškiai rodo, kad geriems „Disney“ ir „Netflix“ santykiams ateina galas, kadangi „Netflix“ ateityje neberodys šio animacijos giganto filmų. Kol kas neaišku, koks likimas ištiks „Lucasfilm“ produkciją, bet amerikiečių spauda praneša, kad „Marvel“ filmai ir toliau bus rodomi „Netflix“. Tad ar po dvejų metų „Žvaigždžių karus“ (angl. „Star Wars“) bus galima legaliai žiūrėti tik naujojoje „Disney“ platformoje? Atsakymą turėtume sužinoti per artimiausius keletą mėnesių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles