Pirmajame „Bėk visą naktį“ anonse Liamas Neesonas tęsia kailių karšimo maratoną

Kino studija „Warner Bros.“ Išplatino pirmąjį savo naujausio veiksmo filmo „Bėk visą naktį“ (angl. „Run All Night“) anonsą, kuriame pagrindinį veikėją suvaidins tikra veiksmo žvaigžde tampantis Liamas Neesonas. Aktorius dabar jau kasmet pasirodo bent poroje naujų veiksmo filmų, kurių viršūnė vis tiek lieka „Pagrobimas“ (angl. „Taken“), tačiau šįkart filmas yra šiek tiek kitoks.

Pirmasis anonsas kaip ir pristato visą istoriją, apie kurią ir suksis veiksmo kupina juosta. Bruklino mafijozas ir žudikas Džimis Konlonas, anksčiau žinomas Duobkasio pravarde, tikrai buvo matęs geresnių dienų. Ilgametį mafijos boso Šono Magvairo draugą ėmė persekioti praeities šešėliai ir vis vienu žingsniu atsiliekantis detektyvas, persekiojantis jį pastaruosius 30 metų. Įtampos vedamas buvęs samdinys ramybę randa tik viskio butelio dugne. Kai Džimio sūnus Maikas tampa taikiniu, Džimis privalo rinktis tarp anksčiau pasirinktos nusikalstamo pasaulio šeimos ir tikros šeimos, kurią anksčiau paliko. Maikui slepiantis nuo pavojų, Džimio pagrindinis tikslas tampa apsaugoti sūnų nuo tokio kelio ir pabaigos, kurį pasirinko jis – neteisingame vamzdžio gale. Džimis turi vieną naktį išsiaiškinti savo prioritetus ir viską užglaistyti.

Kaip matome anonse, šįkart Liamo Neesono keliai susikirs su Edu Harrisu. Iš pirmųjų vaizdų galima teigti, kad sulauksime „Pagrobimui“ prilygstančio veiksmo filmo, kuris virins mūsų kraują nuo pradžios iki paskutinės sekundės.

Be Liamo Neesono ir Edo Harriso filme taip pat vaidins Joelis Kinnamanas, Vincentas D‘Onofrio, Holtas McCallany‘is ir Beau Knappas.

„Bėk visą naktį“ turėtų pasirodyti šių metų kovą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles