Išleistas naujas serialo „Vaikštantys numirėliai“ trumpasis anonsas

Išleistas naujas serialo „Vaikštantys numirėliai“ trumpasis anonsas

Keli paskutinieji serialo „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) epizodai mums parodė dar nematytus, šnabždančius vaikštūnus (angl. Whisperers), kurie iš pradžių atrodė kaip evoliucionavę zombiai, kurie išmoko kovoti ir žmonių kalbą. Tačiau prieš devintojo sezono pertrauką rodyta serija atskleidė tiesą, kad naujieji vaikštūnai iš tikrųjų yra žmonės, kurie nudiria zombių odą ir  tokiu būdu prisigretina prie jų bandos. Jų ketinimai kol kas dar nėra aiškūs, tačiau akivaizdu, kad jie ketina kelti žalą mūsų jau pamėgtiems veikėjams ir jų naujam gyvenimui.

Kaip jau tikriausiai teko girdėti, antrojoje 9-tojo sezono dalyje išvysime ir šnabždančiųjų vaikštūnų lyderę Alfą, kurią vaidins filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) aktorė Samantha Morton. Prieš serialui sugrįžtant vasarį, jau dabar turime galimybę išvysti ją savo vaidmenyje, kadangi išleistas naujas trumpasis anonsas, kuris mus šiek tiek supažindina su naująja serialo „Vaikštantys numirėliai“ blogiete. Šiurpus promo video demonstruoja, kaip Alfa užsideda vaikštūno kaukę ir po ja paslepia savo tikrąjį veidą. Bent jau kol kas, apie naują serialo veikėją Alfą skinda teigiami atsiliepimai. Serialo prodiuseris ir režisierius Gregas Nicoterno, visų pirma, labai ją palaiko ir užsimena, kad S. Morton yra labai atsipalaidavusi kaip šnabždūnė, o savo pasirodymu filmavimo metu pašiurpino net ir filmavimo komandą. Taip pat G. Nicoterno pareiškė, kad Alfa, ko gero, gali būti viena geriausių viso serialo antagonistų. O tai jau tikrai stiprus pareiškimas, atsižvelgiant į tai, kad prieš ją seriale jau matėme Šeiną, Gubernatorių ir Neganą, tačiau toks stiprus paties režisieriaus pareiškimas tikrai intriguoja ir skatina laukti serialo „Vaikštantys numirėliai“ sezono tęsinio.

Taip pat verta paminėti, kad šiame anonse parodomas pirmasis Alfos įvaizdis. Toks Alfos pavaizdavimas  visai taikliai atspindi komikse vaizduotą veikėją, tačiau, žinant šį šou galima tikėtis, kad atitikimų bus tik keletas, o visa kita bus visai nauja. Pavyzdžiui, Jėzaus mirtis sezono viduryje. Daugiau netikėtumų ir naujovių apie 9-tąjį serialo sezoną sužinosime jau vasario 10 d., kai jis sugrįš į ekranus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles