Stevenas Spielbergas imasi režisuoti „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“

Stevenas Spielbergas imasi režisuoti „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“

Kultinis režisierius Stevenas Spielbergas pasirašė kontraktą, kuriuo patvirtina savo dalyvavimą filmo „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ (angl. „Ready Player One“) kūrime. Kitaip tariant, jis tapo šio filmo režisieriumi, užėmęs vietą, į kurią pretendavo ir begalė kitų aukšto lygio režisierių, kurių tarpe buvo Christopheris Nolanas, Robertas Zemeckis, Matthew Vaughnas, Edgaras Wrightas ir Peteris Jacksonas.

Tačiau visiškai nenuostabu, kad kurti „Pasiruošk, pirmasis žadėjau“ ekranizacijai pasirinktas S. Spielbergas. Nors romanas ir yra apie ateitį, bet visas jo turinys alsuoja praėjusio amžiaus devintuoju dešimtmečiu. O kas geriau atkurs to laikmečio atmosferą, jei ne žmogus, formavęs to laikmečio kino madas?

Juostos istorija suksis apie 2044-uosius metus. Pasaulis labai smarkiai nukentėjęs nuo fosilinio kuro išeikvojimo ir visiems sunkiai sekasi išlikti. Vienintelė galimybė žmonėms atitrūkti nuo visų problemų – įsijungti į virtualią realybę žaidime „Oazė“. Veidui Vatsui šis žaidimas – galimybė pasijusti gyvam sprendžiant žaidime paslėptas dėliones. Dėlionės pagrįstos žaidimo kūrėjo manija, susijusia su praėjusio amžiaus 8-ojo dešimtmečio pop kultūra. Veidui pavyksta išsiaiškinti vieną dėlionę ir tada jis suvokia, kad kiti žaidėjai yra pasiryžę nužudyti, kad tik perimtų pagrindinį prizą.

Tiesa, „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ ilgai buvo laikomas sunkiai įgyvendinamu projektu. Ir ne dėl sunkiai įgyvendinamų galimų scenų, o dėl masės prekių ženklų, kurių teisėms supirkti prireiktų ne vieno šimto milijonų dolerių. Tačiau galiausiai buvo rastas sprendimas ir scenaristas Zackas Pennas gana smarkiai apkarpė istoriją, taip apmažindamas garsių vardų pasirodymą būsimame filme.

Šiuo metu režisierius kuria filmą „Šnipų tiltas“ (angl. „Bridge of Spies“) su Tomu Hanksu, kuriame aktorius atliks pagal tikrą istoriją paremtą vaidmenį. Jam teks įkūnyti CŽV teisininką, vykdžiusį derybas tarp JAV ir SSRS šnipų. Filmas turėtų pasirodyti šių metų spalį. Po jo režisierius iškart imsis naujojo Šaltojo karo temos trilerio „The TBG“, kuriame pagrindinį vaidmenį taip pat atliks Tomas Hanksas. Kadangi šios juostos filmavimo darbai prasidės tik vėlyvą rudenį, tikėtina, kad „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ filmavimas gali būti nustumtas iki kitų metų vasaros, galbūt dar vėlesniam laikotarpiui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles