„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ režisierė traukiasi iš šios serijos

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ režisierė traukiasi iš šios serijos

Po ganėtinai ilgai trukusios tylos „Penkasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) režisierė Sam Taylor-Johnson paskelbė, kad traukiasi iš šios filmų serijos ir nebekurs istorijos tęsinių. Tiesa, tokia žinia nebuvo labai netikėta, mat dar prieš mėnesį buvo aišku, kad dar kurdama pirmąjį filmą režisierė visiškai nesutarė su knygų autore E. L. James.

Tiesa, „Nesutarimas“ greičiausiai būtų per švelnus žodis. Šaltinių teigimu, režisierė ir knygų autorė nuolat kivirčijosi viso filmo kūrimo metu. To priežastis buvo E. L. James kontraktas, kuris jai suteikė galutinį žodį viso filmo kūrimo procese. Paskelbus apie tęsinį atsirado ir žinia, kad pati knygų autorė ketina rašyti „Penkiasdešimt pilkesnių atspalvių“ (angl. „Fifty Shades Darker“) scenarijų. Vien toks pasiūlymas turėjo nenudžiuginti filmų kūrėjos, tad tai galėjo tapti dar viena kelių išsiskyrimo priežastimi. Taigi, ši žinia yra tiesiog ilgai tiksėjus bombos sprogimas, kuris šiek tiek pristabdė antrosios dalies kūrimo darbus.

S. Taylor-Johnson apie savo pasitraukimą iš serijos pakomentavo naujienų portalui „Deadline“. „„Penkiasdiešim pilkų atspalvių“ režisavimas buvo intensyvi ir ypatinga kelionė, už kurią aš esu labai dėkinga. Už tai turiu padėkoti studijai „Universal“. Projekte sukūriau labai tvirtus santykius su filmavimo komanda, prodiuseriais ir, svarbiausia, su Dakota ir Jamie’iu. Nors ir neketinu grįžti kurti tęsinių, noriu palinkėti didžiausios sėkmės tam, kuris imsis kurti antrąjį ir trečiąjį filmus“, – teigė režisierė.

Nepaisant begalinio žiūrovų ir filmų kritikų plakimo skaudžiais kritikos rimbais, filmas tapo finansiškai sėkmingas ir iki šiol visame pasaulyje yra uždirbęs beveik 560 milijonų dolerių. Juosta mušė visus įmanomus rekordus ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje, per premjerinį savaitgalį uždirbęs per 300 tūkstančių eurų. Kad ir kaip ten bebūtų, mažai tikėtina, kad antroji filmo dalis susilauks tokios sėkmės, kaip ši, mat pirmajam filmui finansiškai iškilti padėjo sukeltas ažiotažas ir didelis kalbų burbulas, kuris subliuško vos pradėjus žiūrėti filmą.

Kas taps serijos tęsinių režisieriumi kol kas nežinoma ir nė nespekuliuojama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles