Aktorius Jaredas Leto erzina Betmeno fanus savo žinutėmis

Aktorius Jaredas Leto erzina Betmeno fanus savo žinutėmis

Filme „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) Džokerį suvaidinęs aktorius Jaredas Leto, iškart pelnė žiūrovų simpatijas už šį atliktą vaidmenį. Kai filmas pagaliau pasirodė kino teatruose, aktorius buvo kiek nustebęs, jog dalis filmuotos medžiagos su juo buvo pašalinta iš galutinės juostos versijos. Filmo pabaigoje išvydome Džokerį įsiveržiantį į kalėjimą ir vėl keliantį chaosą, o pridėjus Jaredo pasidalintas nuotraukas, kyla minčių, jog šis piktadarys gali grįžti į kino ekranus.

J.Leto prieš porą dienų savo „Snapchat“ paskyroje įkėlė nuotrauką, kuri kaip žinia yra animacinio filmo „Batman: The Killing Joke“ viršelis. Šis filmukas laikomas vienu iš žymiausių pasakojimų apie Džokerį, remiantis komiksais. Jaredas nepridėjo jokio teksto, todėl tenka tik spėlioti, ar jis tik erzina gerbėjus, ar duoda užuominą apie planuojamus ateities projektus.

1988 metais išleistame komikse, pavadinimu, „Batman: The Killing Joke“, vaizduojamas vienas emocionalesnių konfliktų tarp Betmeno ir Džokerio. Jame yra atskleidžiama kaip Džokeris tapo blogiečiu bei vėliau užpuolė Gordonų šeimą. Šio komikso animuota versija pasirodė praeitais metais, o pagrindinius veikėjus įgarsino aktoriai Kevinas Conroy‘us ir Markas Hamillas.

Lyg to būtų negana, Jaredas Leto pasidalino ir kita nuotrauka, kurioje matome dekoruotą dantį, idėtą į violetinę „Gucci“ dėžutę. Atvirai sakant, nėra aišku ką šia nuotrauka norima pasakyti, o pats „papuošalas“ primena vieną iš keistųjų Leto dovanų, kurias jis siuntė „Savižudžio Būrio“ aktorių kolektyvui filmavimo metu. Vis tik panašu, jog aktorius dar nėra nusiteikęs baigti pasirodymų įkūnijant Džokerį ir būtinai seksime tolimesnius gandus apie tai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles