Dwayne‘as Johnsonas vaidins filme apie Juodąjį Adamą

Dwayne‘as Johnsonas vaidins filme apie Juodąjį Adamą

Prie „DC Comics“ filmų visatos jau prieš kelis metus oficialiai prisijungęs brangiausiai apmokamas pasaulio aktorius Dwayne‘as Johnsonas pasiryžo didesniam darbui nei buvo manyta. Nors anksčiau buvo skelbta, kad D. Johnsonas vaidins garsųjį „DC“ komiksų blogietį Juodąjį Adamą filme „Šazamas!“ (angl. „Shazam!“), dabar paaiškėjo, kad aktorius pasirodys ir atskirame filme apie Juodąjį Adamą.

Kadangi filmas pasirodys dar negreitai, natūralu, kad kol kas nežinoma, koks gali būti jo siužetas. Visgi Juodasis Adamas garsėja tuo, kad nuolat priešinasi garsiam „DC“ komiksų herojui Šazamui, todėl galima tikėtis, kad filmas taps savotišku juostos „Šazamas!” tęsiniu.

Anot „Deadline“, filmą prodiusuojanti studija „New Line Cinema“ Juodajam Adamui suteikti atskirą filmą nusprendė dėl to, kad norėjo pasinaudoti D. Johnsono žinomumu ir jautė, kad suteikti antraeilį vaidmenį tokiam garsiam aktoriui yra tiesiog per mažai. Tikėtina, kad jiems įtaką padarė ir prieš kelias savaites įvykęs D. Johnsono susitikimas su „DC Comics“ filmų kūrėjais.

Filmas apie Juodąjį Adamą bus vienas iš daugelio stambių D. Johnsono projektų, dar kartą užtikrinančių, kad jis išliks brangiausiai apmokamu Holivudo aktoriumi. Vien šiemet jis pasirodys aštuntojoje „Greitų ir įsiutusių“ dalyje, filmuose „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“) ir „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“) bei trečiajame serialo „Ballers“ sezone.

Tuo tarpu pirmąjį kartą Juodojo Adamo amplua D. Johnsoną filme „Šazamas!” bus galima pamatyti 2019 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles