Berlyne vykusioje „Ūsuotojo pono Mortdecai“ premjeroje Johnny Deppas atrodė primiršęs sportą ir priaugęs svorio

Naująją veiksmo komediją „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“) su kolegomis skirtingose pasaulio šalyse pristatantis Johnny Deppas sekmadienį viešėdamas Berlyne atrodė kiek papilnėjęs. Akyli pramogų reporteriai nepraleido progos patyrinėti 51-erių J.Deppo pokyčius, kai jis pozavo fotografams Vokietijos sostinėje. Pasirinkęs platokus drabužius įprastai gana lieknas aktorius nebuvo itin pasitempęs.

Žinomo vyro figūros ir svorio pokyčius kai kurie gerbėjai ėmė aptarinėti dar praėjusią savaitę, kai jis pasirodė populiarioje Jimmy Kimmelo pokalbių laidoje. Tiesa, stebėtojai sutiko, kad net šiek tiek apleidęs sportą, J.Deppas Berlyne atrodė kasdieniškai, tačiau stilingai. Žvarbią dieną jis buvo užsimetęs spalvingą languotą šaliką, vilkėjo liemenę ant džinsinių marškinių, juodas kelnes ir avėjo odinius juodus batus. Žinoma, namuose jis nepaliko jo vizitine kortele jau tapusių akinių melsvais stiklais.

Renginyje taip pat dalyvavo filme „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ suvaidinęs aktorius Paulas Bettany, su juo J.Deppas jau filmavosi juostose „Turistas“ ir „Viešpatavimas“, ir veiksmo komedijos režisierius Davidas Koeppas. Žinomi J.Deppo kolegos Ewanas McGregoras ir naujajame filme jo žmoną įkūnijusi Gwyneth Paltrow pristatyme nepasirodė.

2015-ieji J.Deppui – išties užimti metai. Be naujų projektų ir jau pristatyto „Ūsuotojo pono Mortdecai“, kuris Lietuvą pasieks jau šį penktadienį, sausio 23 dieną, jo dar laukia filmų „Into The Woods“ ir „Black Mass“ premjeros. Neseniai žurnalui „Details“ aktorius pripažino, kad jo grafikas tiesiog beprotiškas. „Nuo viso lėkimo ir dėl žudiko ir nusikaltėlio Whitey Bulgerio rolės „Black Mass“ jaučiausi tarsi Išprotėjęs skrybėlininkas“, – sakė jis. Su aktore Amber Heard nuo 2013-ųjų Kalėdų susižadėjęs vyras taip pat tikino, kad visomis išgalėmis stengiasi išsaugoti asmeninių santykių privatumą. „Aš sumautai drovus vyras“, – teigė jis. Ironiška, kad vos prieš savaitę jis labai viešu ir aistringu bučiniu apdovanojo savo mylimąją.

Galbūt tam aktorių įkvėpė jo rolė komedijoje „Ūsuotasis ponas Mortdecai“, kur jis bus tikras viliokas, aristokratas, negalintis atsispirti gražuolių žavesiui. Pono Mortdecai laukia milžiniška afera, kurios sūkuryje – dingęs brangus paveikslas, nacių auksas, pikti rusai ir britų slaptosios tarnybos tyrimas. Juoko nepašykštėsianti premjera Lietuvos žiūrovų laukia jau šį penktadienį, sausio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles