Tomo Cruise’o kelionė į kosmosą jau suplanuota

Tomo Cruise’o kelionė į kosmosą jau suplanuota

Tomas Cruise’as jau suplanavo kitą savo žygdarbį. Aktorius nuo metų pradžios dirbo prie pirmojo filmo, kuris bus filmuojamas kosmose. Dabar jis jau turi tikslią datą – kitų metų spalį aktorius išskris iš planetos ir pradės darbus prie šio inovatyvaus projekto.

T. Cruise’as skris ne vienas, jam talkins taip pat prie kosminės idėjos daug prisidėjęs režisierius Dougas Limanas, kuris jau kartu dirbo filme „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“). Jie prisijungs prie turistinės misijos, kuri vyks kitų metų spalį. Prie šio projekto taip pat prisideda NASA bei Elonas Muskas, kurio kosminėje stotyje bus kuriamas filmas.

Šią vasarą T. Cruise’as bei D. Limanas įtikino „Universal“ studiją finansuoti šį projektą ir skirti jam apie 200 milijonų JAV dolerių biudžetą. Prie scenarijaus rašymo taip pat prisidės „Neįmanomos misijos“ (angl. „Mission Impossible“) filmų režisierius Christopheris McQuarrie’is. Tuo tarpu, iki išskridimo į kosmosą T. Cruise’as turi pabaigti filmuotis dviejose „Neįmanomos misijos“ dalyse bei reklamuoti savonaują filmą „Asas: Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“), kuris vis dar planuojamas išleisti gruodžio pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles