Benicio del Toro: „Vaidindamas Pablo Escobarą jutau tų laikų Kolumbijos skausmą“

Šiemet San Sebastiano festivalyje prestižiniu „Donostia“ kino apdovanojimu už karjeros nuopelnus įvertintas Puerto Riko aktorius Benicio del Toro jau sausio pradžioje Lietuvos kino teatruose pasirodys tikrais faktais paremtame trileryje „Eskobaras: Kruvinas rojus“ (angl. „Escobar: Paradise Lost“). Vieno garsiausių pasaulio narkobaronų, Pablo Escobaro, istoriją pasakojančioje juostoje aktoriui teko įkūnyti šį dvilypį, visame pasaulyje ir žiaurumu, ir dosnumu pagarsėjusį vyrą.

Režisieriaus amplua su filmu „Eskobaras: Kruvinas rojus“ debiutuojantis italų aktorius Andrea Di Stefano savajame trileryje sujungė tikrą Kolumbijos narkotikų karaliaus gyvenimą ir romantišką, Romeo ir Džiuljetos meilę primenančią jaunuolių pažinties istoriją.

Iš teisininkų šeimos kilęs 47-erių B. Del Toro Variety.com žurnalistams papasakojo, kaip jautėsi vaidindamas viena garsiausių ir turtingiausių devintojo bei dešimtojo dešimtmečio nusikaltėlių. „Įkūnydamas P.Escobarą negalėjau atsiriboti nuo skausmo, kurį tais laikais juto visa Kolumbija. Bet kas, kas yra skaitęs apie šį žmogų, sunkiai gali suprasti dvejopą jo prigimtį. P.Escobaras turėjo gerų ir labai blogų pusių. Tiesa ta, kad jis nuskriaudė daug žmonių“, – svarstė B.Del Toro. Anot aktoriaus, vaidinti filme „Eskobaras: Kruvinas rojus“ jį paskatino išmintingas režisieriaus A.Di Stefano scenarijaus sprendimas. „P.Escobaras per savo gyvenimą padėjo labai daugeliui, kai kuriems jis tebėra geradaris, Robinas Hudas. Kitiems jis – monstras. Kadangi dirbu aktoriumi jau senokai, sprendžiau šią užduotį kaip chirurgas – nenorėjau juo tapti, tačiau norėjau jį ištirti ir pažinti“, – apie savo herojų kalbėjo B.Del Toro.

Variety.com apžvalgininkų teigimu, su Pablo Escobaro role filme „Eskobaras: Kruvinas rojus“ B.Del Toro sugrįžta į dėmesio centrą, spinduliuodamas įtaigumą ir suteikdamas juostai svorio bei jo herojams būdingo solidumo. Narkotikų ir purvinų pinigų pasaulis B.Del Toro herojams nesvetimas – jis buvo apdovanotas „Oskaru“ už meksikiečio policininko vaidmenį 2000-ųjų filme „Narkotikų kelias“ (angl. „Traffic“), tačiau tąsyk jo herojus kovėsi teisingumo pusėje. Tiesa, pastaruoju metu aktorius mielai tenkinosi ir mažesniais antraplaniais vaidmenimis, neseniai kino mėgėjai galėjo jį išvysti vaidinantį Kolekcionierių mokslinės fantastikos filme „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“).

Romantikos ir įtemptų narkotikų kartelio intrigų kupinas trileris „Eskobaras: Kruvinas rojus“ apie tamsiąją Kolumbijos legendą, Pablo Escobarą, Lietuvos kino teatrus pasieks sausio 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles