Nukelta antros „Įsikūnijimo“ dalies premjera

Nukelta antros „Įsikūnijimo“ dalies premjera

Iš kino studijos „20th Century Fox“pasiekė žinios, kad „Įsikūnjimas 2“ (angl. „Avatar 2“) – pirmasis iš trijų planuotų 2009 m. režisieriaus JamesoCamerono 3D mokslinės fantastikos hito tęsinių – nebus baigtas iki 2017 m. Kalėdų, kaip kad buvo planuota anksčiau.

Nors studija atsisakė oficialiai komentuoti šią situaciją, patikimi šaltiniai patvirtino, kad gauta informacija yra teisinga. Taip pat kol kas nėra nei naujos antrosios dalies premjeros datos, nei jokių žinių apie dar du planuotus filmus, kuriuos buvo ketinama pristatyti panašiu laikotarpiu ataitinkamai 2018 m ir 2019 m.
Tai jau antras kartas kai nukeliama antrosios „Įsikūnijimo“ dalies premjera, kadangi iš pradžių „Fox“ planavo šį filmą pristatyti dar anksčiau – prieš 2016 m. Kalėdas. J. Cameronas Naujojoje Zelandijoje ruošėsi visą trilogiją filmuoti iš karto. Garso įrašų ir kai kurie kompiuterinės animacijos darbai jau prasidėjo, tačiau filmavimo datos kol kas dar nėra paskirtos.

Manoma, kad tęsinys, kuriame pagrindinius vaidmenis atliks SamasWorthingtonas ir Zoe Saldana, 2014 m. pasirašę kontraktą visai trilogijai, žiūrovus grąžins ten pat, kur baigėsi originalusis filmas, tačiau J. Cameronas yra prasitaręs, kad naujojo filmo veiksmas daugiausiai plėtosis Pandoros planetos mėnulyje ir povandeniniame pasaulyje.

J. Cameronas taip pat yra minėjęs, kad tikrai buvo ruošiamasi filmo pristatymui 2017 m., ir kino studijos „Fox“ generalinis direktorius JimasGianopoulos patvirtino tą patį, apsilankęs režisieriaus biure Naujojoje Zelandijoje, pažymėdamas, kad „James‘as Cameronas turi savo tempą“.

Tačiau vis tik buvo ženklų, rodžiusių, kad „Fox“ planai dar prieš 2017 m. Kalėdas pristatyti „Įsikūnijimo“ tęsinį gali žlugti. Trečiadienį buvo paskelbta, kad „Disney“ pakeitė aštuntojo „Žvaigždžių karų“ epizodo (angl. „Star Wars: Episode VIII“) į 2017 m. gruodžio 15d. Net neabejojama, kad tam turėjo būti rimta priežastis.

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „The Force Awakens“), surinkusi 1,9 milijardo JAV dolerių, šiuo metu užimą trečią visų laikų pelningiausių filmų sąrašo vietą, atsilikdama nuo J. Camerono režisuotų „Titaniko“ (angl. „Titanic“), uždirbusio 2, 2 milijardo JAV dolerių ir „Įsikūnijimo“, gavusio 2,8 milijardo JAV dolerių. Pristatysiančios ne vieną tęsinį populiariosiose filmų serijose, „Fox“ ir „Disney“, panašu, artimiausiais metais žengs koja kojon.

Tiesa, „Įsikūnijimo“ tęsinio kūrimo darbus galėjo pristabdyti ir didžiulis J. Camerono perfekcionizmas, kuriuo jis garsėja, bei siekis būti naujųjų kino technologijų pionieriumi. Vėlavimą galėjo lemti povandeninio pasaulio kūrimas, kuris yra tikrai sudėtingas ir labai brangus. Taip pat panašu, kad J. Cameronas šiam filmui išbandė naują filmavimo techniką. Palyginimui verta prisiminti, kad originalus filmo kūrimas užtruko penkerius metus, o dar dvejus truko filmo baigimo darbai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles