Mirė filme „Načas Libras“ vaidinęs imtynininkas Cesaris Gonzalezas Barronas (Silver King)

Mirė filme „Načas Libras“ vaidinęs imtynininkas Cesaris Gonzalezas Barronas (Silver King)

Mirė 51-erių imtynininkas Cesaris Gonzalezas Barronas, dar žinomas slapyvardžiu Silver King. Jis buvo profesionalus imtynininkas ir drauge su aktoriumi Jacku Blacku vaidino 2006 m. filme „Načas Libras“ (angl. „Nacho Libre“). Šioje juostoje C. G. Barronas įkūnijo blogiuką Ramsį. Pranešama, kad C. Barronas mirė nuo staigaus širdies smūgio dvikovos ringe metu, „Greatest Show of Lucha Libre“ renginio metu, praėjusį savaitgalį. Imtynininkas suklupo ringe po to, kai priešininko buvo kelis kartus pargriautas, tačiau žiūrovai dar kurį laiką tikėjo, kad toks sportininko elgesys buvo šou dalis.

Renginio metu minia ėmė šūkauti ir švilpti, kai C. Barronas neatsistojo. Teisėjas ėmė skaičiuoti laiką, kol C. Barrono priešinininkas, Juventudas Guerrera piktinosi tokia greita savo pergale. Tačiau kai po kurio laiko aplinkiniai suprato, kad kažkas ne taip, greitai į ringą buvo pakviesti medikai. „Iš pradžių tai atrodė tarsi šou dalis, tačiau jis ir toliau neatsistojo, o į ringą įbėgo medikų komanda. Visų buvo prašoma palikti patalpas.“ – komentavo vienas renginio žiūrovų. Imtynininkas buvo paskelbtas mirusiu ringe, kovos metu ir dėl jo mirties nebuvo iškelti jokie įtarimai. Tyrėjai mano, kad daugiau detalių ir priežastys, kodėl C. Barronas mirė, paaiškės po skrodimo. Nors C. Barronas yra geriausiai žinomas Silver King slapyvardžiu, jis taip pat žinomas ir kaip Black Tiger III. Jis buvo žymaus imtynininko Dr. Wagnerio sūnus ir Dr. Wagnerio Jaunesniojo Barrono brolis. Abu sūnūs dar nuo jauno amžiaus pradėjo treniruotis imtynėms, dėl tėvo darytos įtakos.

Kai C. Barronas jau buvo tapęs pasaulinio lygio imtynių žvaigžde, jis gavo blogiečio Ramsio vaidmenį 2006 m. komedijoje su J. Blacku „Načas Libras“. Filme C. Barronas dėvėjo auksinį kostiumą ir kaukę, kurią jis ne kartą yra dėvėjęs ir realiose imtynėse. Ramsio vaidmenį imtynininkas pakartojo ir savaitgalį vykusiame renginyje, kurio metu ir mirė. Aktorius J. Blackas pagerbė filmo partnerį, socialiniuose tinkluose ispaniškai parašydamas: „César González… vaya con dios, hermano“ (liet. César González… eik su Dievu, broli).

Iki to laiko, kai 2006 m. pasirodė filmas „Načas Libras“, „Lucha Libre“ imtynių renginys vienų buvo laikomas kiču, o kitų vadinamas unikaliu kultūriniu fenomenu. Filmas ir C. Barrono pasirodymas jame padėjo šį renginį perkelti į kur kas didesnę kultūrinę areną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles