„Marvel“ paskelbė visiškai naujų veikėjų solinius projektus. Kuo jie ypatingi?

„Marvel“ paskelbė visiškai naujų veikėjų solinius projektus. Kuo jie ypatingi?

Vakar kino studija „Marvel“ paskelbė vienuolikos filmų pavadinimus ir išleidimo datas, pasirodysiančių iki 2019 metų gegužės. Šių filmų gretose buvo du išties išskirtiniai projektai. „Marvel“ jau seniai buvo kritikuojami dėl rasinės ir lytinės nelygybės filmuose, todėl šįkart studija sureagavo į kritiką. Per specialų renginį studijos atstovai paskelbė kursiantys filmus „Juodąją Panterą“ (angl. „Black Panther“) ir „Kapitonę Nuostabiąją“ (angl. „Captain Marvel“).

Itin svarbus projektas yra „Juodoji Pantera“, apie kurį iki šiol buvo kalbama vos puse lūpų ir su labai maža viltimi. Akivaizdu, kad šis projektas studijos „Marvel“ atstovams nebuvo tik trumpalaikė idėja. Su visu šiuo pristatymu buvo ir paskelbta, kas atliks pagrindinį vaidmenį ir įkūnys Juodąją Panterą. Šis vaidmuo atiteko juodaodžiui aktoriui Chadwickui Bosemanui, kuris dar visai neseniai filme „Get On Up“ įkūnijo Jamesą Browną.

Juodaodis pabrėžiamas būtent todėl, kad tai parodo studijos pasirengimą atsakyti į kaltinimus dėl rasinės nelygybės. „Marvel“ žengia pirmąjį žingsnį ir sukurs pirmąjį solinį juodaodžio superherojaus filmą savo visatoje. Taip pat paaiškėjo, kad Ch. Bosemano veikėjas pasirodys net penkiuose „Marvel“ filmuose, o tai leidžia daryti prielaidą, kad turėsime tik veikėjo filmo trilogiją ir pasirodymą trečiajame „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) filme (pirmoje arba antroje dalyje). Pirmasis veikėjo pasirodymas bus lyg prisistatymas juostoje „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

Antrasis projektas atsako į lytinės nelygybės klausimus. Po itin sėkmingo „DC“ žingsnio nuo „Fantastiškąja moterimi“ (angl. „Wonder Woman“), „Marvel“ atsako „Kapitone Nuostabiąja“. Tai bus taip pat pirmasis solinis projektas, kuriame pagrindinė veikėja yra moteris. Tiesa, kol kas nėra jokių žinių, aks galėtų labiausiai tikti pagrindinės veikėjos įkūnijimui, tačiau tikėtina, kad ši problema išsispręs jau labai greitai. Studijos sprendimas ganėtinai keistas, mat dauguma kino ir komiksų gerbėjų tikėjosi, kad pirmasis „Marvel“ moteriškas solinis filmas bus apie Juodąją našlė Natašą Romanov, kurią jau keliuose filmuose įkūnijo Scarlett Johannson. Akivaizdu, kad studijai ši veikėja neatrodo ypatingai stiprus atskiram filmui.

Filmas „Juodoji Pantera“ pasirodys 2017 metų lapkričio 3 dieną, o kiek daugiau nei po pusės metų, 2018-ųjų liepos 6 dieną išvysime ir pirmosios moteriškos superherojės atskirą filmą „Kapitonė Nuostabioji“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles