Rebecca Ferguson jungiasi prie „Sniego senio“

Rebecca Ferguson jungiasi prie „Sniego senio“

Yra toks posakis – Kalk geležį kol karšta. O šiuo atveju ypatingai karšta yra aktorė Rebecca Ferguson, kuri tiesiog naudojasi jai susiklosčiusiomis aplinkybėmis kurtis karjerą. Prie visų kitų jau jai priskirtų projektų, akimirksniu iššovusi aktorė prisijungia dar vieną – „Sniego senį“ (angl. „The Snowman“), kuriame vaidins kartu su Michaelu Fassbenderiu, praneša portalas „Deadline“.

Neypatingai sėkmingas filmas turėjo būt pradėtas filmuoti dar 2011 metais ir tuo turėjo užsiimti Martinas Scorsese. Tačiau, pastarajam atsisakius, bestseleriu tapusio Jo Nesbo romano ekranizaciją perkelti į didžiuosius ekranus dar pernai apsiėmė Tomas Alfredsonas. Jis anksčiau yra sukūręs tikrai neblogų filmų, kurių tarpe yra ir „Bastūnas, Siuvėjas, Kareivis, Šnipas“ (angl. „Tinker Tailor Soldier Spy“). Na, o pastarąjį mėnesį prie projekto prisijungė ir Oskaro nominantas Michaelas Fassbenderis.

Na ir naujausia filmo dalis, aktorė Rebecca Ferguson. Jai šiuo metu tikrai netrūksta populiarumo, kurio ji susilaukia už įspūdingą pasirodymą filme su Tomu Cruise‘u „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission Impossible: Rogue Nation“).

„Sniego senis“ apūdinamas taip: „Lapkritį Osle iškrinta pirmasis sniegas. Birtė Beker grįžta nao iš darbo ir apsidžiaugia išvydusi sniego senį, kurį kieme nulipdė jos vyras ir sūnus. Bet iš tikro, sūnus su tėvu nenulipdė to sniego senio. Kol šeima sėdi ir stebi staiga išdygusį objektą, sūnus pastebi, kad senis atsuktas į namą ir savo juodomis akimis stebi šeimą.

Detektyvas inspektorius Haris Houlas gauna anoniminį laišką, ant kurio tėra užrašyta „Sniego senis“. Vėliau jis suvokia, kad tarp senų dingusių asmenų bylų ir šio sniego senio yra ryšys. Bylos susijusios su pirmomis sniegingomis dienomis, kai dingsta ištekėjusios moterys. Tą pačią naktį Silvija Pedersen sunkiai bėga per pirmąjį sniegą miške šalia Oslo. Ji žino, kad bėga kovodama už savo gyvybę, bet nežino, nuo ko bėga. Ji taip pat nežino, kas jos laukia priekyje. Visai laimei.“

Rebecca Ferguson bus taip pat galima išvysti labai laukiamame filme „Mergina traukinyje“ (angl. „The Girl on a Train“), kuriame jai teks suvaidinti su Emily Blunt, Chrisu Evansu ir Jaredu Leto. Taip pat pasklido kalbos, kad aktorė greičiausiai pasirodys naujausiame Ridley Scotto filme, „Svetimas: prarastas rojus“ (angl. „Alien: Paradise Lost“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles