J. Cameronas ir R. Rodriguezas ekranizuos manga komiksą „Kovos angelas“

J. Cameronas ir R. Rodriguezas ekranizuos manga komiksą „Kovos angelas“

Jau daugiau kaip penkiolika metų trunkančios režisieriaus Jameso Camerono pastangos į kino ekranus perkelti manga komiksą „Kovos angelas Alita“ (angl. „Battle Angel Alita“) pagaliau virs realybe. Šiuo metu vedamos derybos su režisieriumi Robertu Rodriguezu, kuriam ir būtų patikėta sukurti vaidybinę mangos grafinės novelės ekranizaciją, kurią prodiusuos J. Cameroans ir jo kompanijos „Ligstorn Entertainment“ partneris Jonas Landau.

Projektas, pavadintas „Alita: kovos angelas“, pasakos apie kyborgę, kurią šiukšlyne suranda mokslininkai. Iš savo ankstesnio gyvenimo neprisimenanti nieko, išskyrus mirtinų kovos menų treniruotes, kyborgė tampa skalpų medžiotoja, sekančia paskui nusikaltėlius. Šiame veiksmo ir nuotykių filme taip pat buvo plėtojamos savęs atradimo ir meilės paieškų temos.

„Aš ir Robertas daugelį metų ieškojome filmo, kurį galėtume kartu kurti, todėl aš labai entuziastingai sutikau jo pareiškimą, apie tai, kad jis nori statyti „Kovos angelą. Jis labai linkęs bendradarbiauti ir mes jau dabar esame panašūs į du vaikus, konstruojančius gokartą ir besimėgaujančius kūrybiniu ir techniniu procesu. Šis projektas man yra artimas ir mielas, ir nėra kito žmogaus, kuriuo aš pasitikėčiau labiau nei Robertu, nepamirštant jo techninio virtuoziškumo ir maištingo stiliaus, ir kuriam būtų galima patikėti režisuoti šį projektą. Tikimės daug ko pasimokyti vienas iš kito, kol kursime šį kietą epą“, kalbėjo J. Cameronas.

„Kovos angelas“ yra neįtikėtinai turtingas ir gyvybingas epas, kuriamas pagal Jameso Camerono impozantišką, ryškiais personažais paremtą tradiciją. Dirbti kartu su James‘o nuostabiu ir nerealiu scenarijumi ir mokytis netikėtai nukirstos pabaigos montavimo technikos, kurios pradininkas jis yra – tai aukščiausios klasės kino kūrimas. Man garbė tyrinėti „Alitos“ pasaulį kartu su James‘u ir Jonu, kurių filmai man daro įtaką jau keletą dešimtmečių“, pridėjo R. Rodriguezas.

J. Cameronas ilgus metus pats ruošėsi režisuoti „Alitą“, tačiau laukia ir kiti projektai, tarp kurių, žinoma, ir „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“), taip pritraukęs jo dėmesį, kad režisierius ketina kurti net tris tęsinius. Šis projektas jau turi scenarijų, kurį parašė Laeta Kalogridis, kūrusi scenarijų Martino Scorsese‘s mistiniam trileriui „Kuždesių sala“ (angl. „Shutter Island“, 2010 m.), tačiau kol kas tik tiek – nežinoma, kada bus imamasi tolesnių darbų

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles