Specialioje „Paskutinis raganų medžiotojas“ premjeroje – puošnus Vinas Dieselis ir seksualumu užburianti Ciara

Niujorke įvykusioje specialioje naujojo fantastinio veiksmo filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“) peržiūroje buvo į ką pasidairyti. Į renginį atvyko ne tik pagrindinį vaidmenį juostoje atlikęs Vinas Dieselis ir jo kolegos, bet ir gražuolė dainininkė Ciara. Dainą filmo garso takeliui įrašiusi atlikėja vyriškai kompanijai suteikė ne tik šarmo, bet ir nudžiugino fotografus itin gundančia suknele.

Balsingoji 29-erių Ciara pasirodymui ant raudonojo kilimo pasirinko viliokišką įdomaus kirpimo juodą suknelę. Ilgas skeltukas atskleidė it nulietas dainininkės kojas, o įmantri iškirptė leido grožėtis dailia jos krūtine. Nors atviras drabužis paliko nedaug vietos fantazijai, Ciara sugebėjo atrodyti stilingai, o ne vulgariai, koketiškai pozuodama su kostiumuotais filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ aktoriais. Ypač daug laiko ji praleido 48-erių filmo pažibos V.Dieselio kompanijoje. Aktorius pasirodė vilkėdamas elegantišką mėlyną trijų dalių kostiumą. Premjeroje taip pat dalyvavo juostoje „Paskutinis raganų medžiotojas“ nusifilmavęs Elijah Woodas, iš serialo „Sostų karai“ pažįstama Rose Leslie, aktorės Lotte Verbeek, Kelly Preston ir kiti.

Pamatyti V.Dieselio ir Ciaros nuotraukų iš Niujorke vykusios premjeros galite paspaudę ant šios nuorodos.

Dainininkė Ciara filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ garso takeliui perdainavo populiarią Anglijos roko legendų „The Rolling Stones“ dainą „Paint it Black“. Kūrinio ištrauką, lydimą vaizdo klipo su daugybe nematytų naujojo filmo kadrų V.Dieselis išplatino jo „Facebook“ paskyroje. Aktorius gerbėjus įspėjo dainos klausytis atsargiai, mat vos pradėję nebegalėsite sustoti.

Ciaros perdainuotą kūrinį „Paint it Black“ išgirsti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Spalio 30 dieną Lietuvą pasieksiančiame fantastiniame veiksmo filme „Paskutinis raganų medžiotojas“ V.Dieselis įkūnijo amžinai gyventi pasmerktą herojų Kolderį. Jo laukia nelengva užduotis leistis į lemiamą kovą su šimtmečius žmones kankinusiomis galingomis raganomis, pasiruošusiomis žmonijai suduoti paskutinį smūgį. Narsus ir bebaimis karys yra vienintelis, galintis sustabdyti pasaulinio masto tragediją.

Filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles