Scarlett Johansson sugrįžta kaip Nataša Romanof pirmame „Juodosios našlės“ anonse

Šią savaitę pasirodė ilgai laukto fantastinio veiksmo filmo „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“) anonsas, pasakojantis apie paslaptingąją „Marvel“ kino visatos heroję.

Aktorė Scarlett Johansson Juodosios našlės, dar žinomos Natašos Romanof vardu, vaidmenyje pirmą kartą debiutavo 2010 metais pasirodžiusiame filme „Geležinis žmogus 2“ (angl. „Iron Man 2“) ir nuo to laiko aktorė suvaidino jau septyniuose „Marvel“ filmuose apie galingiausius planetos superherojus.

Kad Juodoji našlė sulauks savo asmeninio filmo buvo galutinai patvirtinta vasarą įvykusiame populiariosios kultūros „Comic-Con“ renginyje. Šią savaitę pasirodęs filmo anonsas taip pat patvirtino premjeros datą: gegužės 1 dieną.

Scarlett Johansson įkūnytas personažas savo kolegas Keršytojus laikė tikra šeima, bet dešimtmetį trukusioje flmų serijoje nebuvo kalbama apie jos praeitį ar pateikiamos aliuzijos į jos kilmę.

„Vienas dalykas tikrai aiškus, tai bus pragaro vertas susitikimas.“ – aktorė S. Johansson sako filmo anonse, galvodama apie „vaikystės šeimos“ susitikimą iš naujo.

Filme taip pat vaidina Florence Pugh, kaip Jelena Belova; Rachel Weisz, kaip Melina Vostokof; ir amerikiečių mokslinės fantastikos serialo „Keisti dalykai“ žvaigždė Davidas Harbouras superherojaus Raudonojo sargybinio vaidmenyje (Kapitono Amerikos sovietinis atitikmuo).

Manoma, kad naujojo filmo veiksmas plėtosis netrukus po įvykių filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“. Nepaisant veiksmo, kurio bus su kaupu, S. Johansson kartu su kolege aktore R. Weisz patvirtino, kad filmo dėmesys atiteks trijų pagrindinių moterų personažams.

„Manau, kad sužinosite apie tai, ko Nataša bijo, ir tikiu, kad sužinosite apie tai, ko tiksliai ji bijo savyje.“ – sakė S. Johansson. „Jūs pamatysime ją atsidūrusią gana prastoje padėtyje, todėl ji privalės pastatyti savo atgal ant kojų.“

„Šis filmas tarsi tikrai gražiai parašyti sudėtingi pasakojimai apie tris moteris, kas yra itin neįprasta superherojų filmuose.“ – apibūdindama savo naujausią projektą teigia aktorė R. Weisz.

Fantastinis veiksmo filmas „Juodoji našlė“ kinuose nuo gegužės 1 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles