Naujasis „Mulan“ anonsas pateikia daug nuorodų į animacinį originalą

Kino studija „Disney“ šią savaitę pagaliau pristatė pirmąjį oficialų vaidybinio filmo „Mulan“ anonsą.

Filme, kuriame pagrindinį „Disney“ princesės vaidmenį atlieka amerikietė aktorė, kinų imigrantų dukra, Crystal Liu (dar žinoma Yifei Liu vardu), lyginant su originalia „Oskarui“ nominuota 1998-ųjų metų animacijos versija, galima pastebėti keletą akivaizdžių skirtumų.

Pirmiausia, filme bus du pagrindiniai piktadariai: vyras vardu Biori Khanas (akt. Jason Scott Lee) bendradarbiaujantis su ragana vardu Ksian Lang (akt. Gong Li). Taip pat akivaizdus princesės Mulan šeimos papildymas, nes šioje versijoje ji turi seserį vardu Hua Ksiu, kurios vaidmenį atlieka aktorė Xana Tang.

Tačiau nepaisant filmo anonse parodomų skirtumų, originalo gerbėjai greičiausiai pradžiugs išvydę, kad naujasis filmas pateikia daug nuorodų į įsimintiniausias originalios animacijos scenas.

Pagrindinė istorija didžiąja dalimi lieka nepakitusi – kai piktadariai bando įsiveržti į Kiniją, sukeldami pavojų šalies saugumui, visų šeimų vyrai yra kviečiami prisijungti prie kariuomenės, o Mulan užima savo tėvo vietą apsimesdama vyru. Galų gale ji išgelbėja visą šalį ir sulaužo įsitikinimą, kad moteris negali būti karys.

Keletas detalių, pateiktų naujame anonse, kurias galima lengvai atpažinti iš originalios animacijos, yra ikoniška lūpdažio scena ar trumpai parodomas orchidėjos formos plaukų segtukas. Arba kardo scena, kurioje Mulan veidas atsispindi tėvo kardo ašmenyse, netrukus po to, kai mergina nusikerpa plaukus ir įstoja į kariuomenę.

Ir nors filmo kūrėjai informavo, kad vaidybiniame „Mulan“ filme nebus originalios animacijos dainų, kurių itin troško daugelis gerbėjų, filmo anonse galima išgirsti atlikėjos Christinos Aguileros dainos „Reflection“ (liet. „Atspindys“) orkestrinę versiją.

Ir paskutinė, bet ne mažiau svarbi nuoroda į originalią versiją, yra scena, kur princesė Mulan užtikrintai stovi su kardu rankoje ant pastato stogo, prieš nugalėdama vieną iš pagrindinių piktadarių.

Veiksmo ir nuotykių filmas „Mulan“ kinuose nuo kovo 27 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles