Išskirtinis įvykis Lietuvoje – į šalies kinus atkeliauja naujasis Makoto Shinkai filmas „Orų mergaitė“

Jau gruodžio 13-ąją anime žanro gerbėjų Lietuvoje laukia tikrų tikriausia šventė – skelbiama, jog tądien pradedamas rodyti naujasis Makoto Shinkai filmas „Orų mergaitė“ (angl. „Weathering With You“). Ankstesnis animatoriaus projektas „Tavo vardas.“ (angl. „Your Name.“, 2006) tapo rekordininku ir Japonijoje net 9 savaites išbuvo populiariausiu rodomu filmu! Tarptautinėje arenoje jis uždirbo daugiau kaip 100 mln. JAV dolerių, tapdamas pirmuoju šią sumą peržengusiu filmu, kurį sukūrė ne legendinis anime meistras Hayao Miyazaki ir pelnydamas pelningiausio visų laikų anime filmo titulą.

Naujausis M. Shinkai filmas „Orų mergaitė“ gimtinėje taip pat tapo hitu ir pateko į pelningiausių visų laikų Japonijoje rodytų filmų 10-tuką, parduotų bilietų skaičiumi pralenkdamas ankstesnį režisieriaus hitą „Tavo vardas.“ „Orų mergaitę“ japonai išsiuntė ir į varžybas dėl Oskaro statulėlės – planuojama, kad šis anime varžysis geriausio užsienio filmo ir geriausio animacinio filmo kategorijose.

Anot filmo „Orų mergaitė“ siužeto, palikęs gimtuosius namus, naują gyvenimo lapą Hodaka verčia Tokijuje. Svetimame mieste vaikinas jaučiasi vienišas, tačiau netrukus randa darbą. Naujoji Hodakos darbovietė – leidinys, rašantis apie sensacingus ir paranormalius reiškinius, o vos pradėjus dirbti, virš Tokijo pakimba sunkūs debesys, atnešantys nesibaigiantį lietų. Skubančiame, lietaus nuolatos skalaujamame mieste Hodaka sutinka Hiną – ypatingą merginą, minčių galia gebančią sustabdyti lietų, išvaikyti debesis ir miestui dovanoti giedrą dangų. Kaip paaiškėja, dangus turi galią suvirpinti žmogaus širdį, o Hodakos suvirpina ji – Hina… Saulė visuomet šviečia ten, kur žengia ši ypatinga mergina, tad drauge su Hodaka ji amžiams pakeis šį pasaulį.

Pačius nekantriausius anime gerbėjus organizatoriai kviečia į išankstinius „Power Hit Radio“ seansus, gruodžio 11-ą dieną vyksiančius visuose „Forum Cinemas“ kinuose visoje Lietuvoje. Bilietus galima įsigyti čia http://bit.ly/2Keg3rQ

Nuo gruodžio 13-osios filmą „Orų mergaitė“ galėsite žiūrėti:

Vilniuje: „Forum Cinemas“, „Multikino“, „Skalvija“, „Pasaka“, „Kino Deli“

Kaune: „Forum Cinemas“, „Cinamon“, „Romuva“

Klaipėdoje: „Forum Cinemas“

Šiauliuose: „Forum Cinemas“, „Atlantis Cinemas“

Panevėžyje: „Apollo“, „Garsas“

Marijampolėje: „Spindulys“

Utenoje: „Kino namai“

Anykščiuose: „Kino namai“

Gargžduose: „Minija“

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/vlgfilmai/

Filmo anonsas https://youtu.be/VfxPx5EXFVA

Bilietai į išankstinius filmo seansus  http://bit.ly/2Keg3rQ

Renginio nuoroda https://www.facebook.com/events/519622238586989/

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles