Dar vienas „Disney“ perdirbinys – „Brangioji, aš sumažinau vaikus“ sugrįš į kino ekranus

Dar vienas „Disney“ perdirbinys – „Brangioji, aš sumažinau vaikus“ sugrįš į kino ekranus

„Disney“ ir nostalgija smogia vėl su dar vienu 80-ųjų klasikos perdirbiniu. 1989-ais metais išleista ir iki šiandien mėgstama komedija „Brangioji, aš sumažinau vaikus“ (angl. „Honey, I Shrunk the Kids“) grįžta į modernius laikus. „Disney“ studija paleido pirmąsias idėjas naujai šio filmo versijai su trumpesniu pavadinimu „Shrunk“.

1989-ųjų komedijos perdirbiniui priskirtas originalaus filmo režisierius Joe Johnston‘as, kuris studijos nuomone, buvo geriausias pasirinkimas iš svarstytų režisierių. „Disney“ taip pat mąstė apie galimybę debiutuoti šį filmą jų „Disney +“ platformoje, tačiau vadovų entuziazmas ir pasitikėjimas šia istorija nulėmė, kad „Shrunk“ pasirodys kino teatruose. Tiesa, visas šis projektas dar yra tik pradinėse kūrybos stadijose ir vis dar laukiama oficialaus leidimo pradėti darbus.

Pagrindiniam vaidmeniui priskirtas Josh‘as Gad‘as, kuris ir inicijavo visą šitą reikalą metų pradžioje pateikdamas studijos vadovus užkabinusią istorijos idėją. Naujoje versijoje aktorius vaidins suaugusį originalaus filmo mokslininko Veino Szalinskio sūnų, kuris seks savo tėvo pėdomis ne tik tapdamas mokslininku, bet ir netyčia sumažindamas savo vaikus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles