„Disney“ studija paskiria „Bėgančio labirintu“ režisierių prie naujo „Beždžionių planetos“ filmo

„Disney“ studija paskiria „Bėgančio labirintu“ režisierių prie naujo „Beždžionių planetos“ filmo

„Beždžionių planeta“ (angl. „Planet of the Apes“) ką tik tapo viena pirmųjų „Fox“ filmų serijų, kuriai „Disney“ suteiks visišką pertvarkymą. Nors po labai pasisekusios „Beždžionių planetos“ trilogijos praėjo vos dveji metai, ir siužetas buvo patenkinamai užbaigtas, filmų teises įgijusi „Disney“ studija jau planuoja vėl ją sugrąžinti į šį pasaulį.

Kadangi už paskutinius trilogijos filmus atsakingas Mattas Reevesas darbuojasi prie naujos Betmeno istorijos, naujam „Beždžionių planetos“ projektui šiuo metu priskirtas režisierius Wesas Ballas. Jo repertuare labiausiai žinoma yra „Bėgančio labirintu“ (angl. „Maze Runner“) trilogija. Nors šie filmai nesulaukė šiltų kritikų atsiliepimų, jie iš mažo biudžeto sugebėjo uždirbti beveik milijardą dolerių.

Didžiausias klausimas – kokia kryptimi eis naujasis filmas. Sklando populiari nuomonė, kad naujoji istorija seks paskutinius M. Reeveso filmus ir vyks pilnai susiformavusioje beždžionių planetoje. Taip pat nevalia atmesti „Disney“ studijos potraukio prie didelių ir pelningų filmų serijų. Tikrai tikėtina, kad šis naujas projektas gali pradėti dar vieną, masišką „Beždžionių planetos“ istoriją. Ir jai įkandin sekantį atrakcionų parką.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles