Per žvaigždės atidengimą Holivudo šlovės alėjoje Peteris Jacksonas dėkojo šeimai, Naujai Zelandijai ir drąsino jaunus kino kūrėjus

Naujosios Zelandijos režisierius Peteris Jacksonas, pasaulio kinomanams padovanojęs „Žiedų valdovo“ ir „Hobito“ trilogijas, pirmadienį Los Andžele sulaukė džiaugsmingo įvykio – prieš pat „Dolby“ teatrą, kuris yra laikomas JAV kino meno ir mokslo akademijos teikiamų „Oskarų“ namais, buvo atidengta jo vardo žvaigždė.

Iškilmingoje ceremonijoje 53-ejų P.Jacksonas atrodė ypač laimingas, o greta svarbią dieną buvo jo žmona ir bendradarbė Fran Walsh, jų dukra Katie, sūnus Billy ir visas būrys kino kūrėjo flmuose pasirodžiusių aktorių: Andy Serkisas, Evangeline Lilly, Richardas Armitage‘as, Orlando Bloomas, Elijah Woodas ir Lee Pace’as. P.Jacksonui teko 2538-oji Holivudo šlovės alėjos žvaigždė.

Nuo 12-mečio svajotojo iki pripažinto kūrėjo

„Prieš 40 metų mano mama ir tėtis atsivežė mane čia. Man buvo 12-a, ėjau šia gatve, žvelgiau į šias grindinio žvaigždes ir net ambicingiausiuose troškimuose neįsivaizdavau, kad gausiu vieną jų. Tai neįtikėtina. Noriu, kad šią žinią išgirstų jauni kino kūrėjai: jei sunkiai dirbsite ir keliausite savo svajonės link, ji gali išsipildyti, juk man išsipildė! Žinoma, nebūčiau galėjęs to padaryti vienas – esu dėkingas visiems Naujojoje Zelandijoje, tūkstančiams žmonių buvusių mano komandoje ir ypač Phillipai (Phillipa Boyens yra „Hobito“ ir „Žiedų valdovo“ trilogijų scenarijų bendraautorė, – red.past.)“, – sakė P.Jacksonas.

Jis taip pat šiltai reiškė dėkingumą jį atlydėjusiai ir juo visuomet tikėjusiai šeimai. „Noriu pasakyti milžinišką ačiū tau, Fran. Ir jums, Billie ir Katie, nes prisitaikėte prie tėčio, kuris gyvena keistame, beprotiškame pasaulyje. Jūs mane taip stipriai palaikėte visi trys. Labai ačiū jums“, – su šypsena sakė režisierius. Paskutiniąją padėkų dalį P.Jacksonas skyrė gerbėjams. „Mano paskutinis ačiū skirtas jums, gerbėjai ir filmų žiūrovai. Galime dirbti iš širdies, tačiau būtent jūs esate pagrindinė priežastis, dėl kurios to 12-mečio berniuko svajonės tapo tikrove. Ačiū jums labai labai“, – kalbėjo jis.

Naujausias P.Jacksono filmas „Hobitas: Penkių armijų mūšis“, kuris vainikuos įspūdingą „Hobito“ trilogiją ir kelionę po Johno Ronaldo Reulio Tolkieno Viduržemį Lietuvą pasieks gruodžio 19 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles