„European Film Challenge“ siūlo keliauti į Kanų kino festivalį

Prasideda antrasis konkurso „European Film Challenge“ etapas, kurio prizas – kelionė į didžiausią Europos kino renginį – Kanų kino festivalį. Į festivalį keliaus aktyviausias kino mylėtojas.

Viskas, ką jam reikia padaryti – žiūrėti europietiškus filmus, nufotografuoti, kaip tai daro, ir peržiūrų nuotraukomis bei savo įspūdžiais viešai dalintis asmeninėse socialinių tinklų „Facebook“, „Twitter“ ar „Instagram“ paskyrose su žyme #europeanfilmchallenge.

Pilnai apmokėtą kelionę, apgyvendinimą ir akreditaciją į 70-ąjį Kanų kino festivalį gali laimėti kiekvienas dalyvaujantis konkurse ir legaliai pažiūrėjęs bent 10 europietiškų filmų. Kino iššūkio dalyviai gali surinkti daugiau taškų strategiškai žiūrėdami filmus iš mažesnių šalių, dokumentinį kiną ar pasirinkdami kuo įvairesnes peržiūrų vietas bei platformas.

„Toks kasdienis dalykas kaip žymė socialiniuose tinkluose – #europeanfilmchallenge – vienam žiūrovui atvers duris į vieną įspūdingiausių kino renginių –  Kanų kino festivalį – ir šį prizą gali laimėti bet kas, nuoširdžiai įsitraukęs į kino žaidimą,“ – sako konkurso organizatoriaus Lietuvoje, kino teatro „Pasaka“, direktorė Greta Akcijonaitė. Ji pati į šį renginį vyksta kiekvienais metais ir žada laimėtojui asmeniškai parodyti visas nuostabiausias festivalio vietas ir užkulisius.

Pirmasis konkurso etapas jau įvyko ir jo laimėtoja Lina Sakalauskaitė ruošiasi kelionei į Tarptautinį Berlyno kino festivalį. Šio etapo metu prie projekto prisijungė daugiai nei 880 dalyvių, iš jų daugiau nei 300 – iš Lietuvos. Iš viso buvo įkelta per 560 nuotraukų.

Organizatoriai atkreipia dėmesį į atnaujintas taisykles, kurias galima perskaityti „European Film Challenge“ tinklapyje.

Projekto įgyvendinimui Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje skirta ES programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA schemos „Auditorijos plėtra“ dalinė finansinė parama.

Naujas „European Film Challenge“ etapas prasideda sausio 17 d. ir tęsiasi iki balandžio 11 d. Registracija ir daugiau informacijos: www.europeanfilmchallenge.lt

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles