Komedijoje „Firmos kalėdinis balius“ suvaidinusi J. Aniston: mane per Kalėdas šeima versdavo šokti pilvo šokį

N-16 ženklu pažymėtoje komedijoje „Firmos kalėdinis balius“ sutiksime „Kaip atsikratyti boso?“ žvaigždes Jennifer Aniston, Jasoną Batemaną ir kitus puikiai pažįstamus Holivudo veidus. Juodojo humoro nestokojančiame filme J. Aniston suvaidino griežtą kompanijos vadovę, kurios pavaldiniai nusprendžia Kalėdas atšvęsti taip, kad visi užskaitytų. Kuo baigsis audringas vakarėlis pamatysime jau šį savaitgalį, nuo gruodžio 9 dienos, o premjeros proga Holivudo žvaigždė sutiko pasidalinti savo šeimos Kalėdų šventimo tradicijomis. Jos, švelniai tariant, išties keistos…

„Mūsų šeima nėra tradicinė, tad ir šventės buvo švenčiamos kitaip nei pas kitus. Iš tėvo pusės turiu graikiško kraujo, o ši tauta, kaip žinoma, yra ypatingi šventėjai. Man teko lankyti pilvo šokių repeticijas, o per šventes mama aprengdavo kaip graikų deivę ir visai šeimai matant priversdavo šokti pilvo šokius. Žinau, tai neturi nieko bendro su Kalėdomis, bet jiems tai nė motais. Manau jie tiesiog susiburdavo ir sugalvodavo: O gal darkart pažeminkime Jen?“, – prisimindama šypsosi J. Aniston.

Pasak 47-erių aktorės, ji niekuomet taip nesielgtų su savo atžalomis, nors tuo metu, kai buvo vaikas, ši tradicija atrodė visai linksma.

Filme „Firmos kalėdinis balius“ J. Aniston herojė – sėkminga verslininkė, kuriai nervus gadina tik jos jaunesnis brolis – „atsipūtęs“ bičas, kuriam gyvenime svarbiausia – gerai pasilinksminti. Iš geros širdies paskyrusi Klėjų vadovauti vienam iš kompanijos padalinių, ji nebegali toliau taikstytis su to padalinio nešamais nuostoliais ir nusprendžia jį uždaryti.

Tačiau Klėjus turi kitų planų. Vaikinas ryžtasi surengti kalėdinį firmos vakarėlį, kurio tikslas – sudominti potencialius investuotojus, kad šie nupirktų padalinį. Vyrukas su entuziazmu imasi organizuoti vakarėlį, pakeisiantį visų jame dalyvausiančiųjų likimus ir įeisiantį į istoriją.

Ar išdegs Klėjaus planas? Kuo baigsis vakarėlis? Visa tai pamatysime komedijoje „Filmos kalėdinis balius“ kino teatruose jau gruodžio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles