Pasirodė pirmasis kraują stingdantis „Poltergeisto“ perdirbinio anonsas

Pasirodė pirmasis kraują stingdantis „Poltergeisto“ perdirbinio anonsas

Kino studija „20th Century Fox“ paskelbė pirmąjį legendinio siaubo filmo „Poltergeistas“ (angl. „Poltergeist“) perdirbinio anonsą. Daug diskusijų sukėlęs projektas, kuris laikomas žanro klasika, pasirodys jau šiais metais ir iš pirmo žvilgsnio – rezultatas gerokai geresnis, nei buvo galima tikėtis.

Filmas pasakos apie tėvus, kurie bando apsiginti nuo dvasių antpuolio ir apsaugoti aštuonmetę dukrą nuo ją pagrobti mėginančių piktųjų jėgų. Anonse matome, kaip, tradiciškai, į naują namą įsikėlusi šeima pradeda susidurti su sunkiai paaiškinamais veiksniais. Juos pirma pastebi mergaitė, kuriai pradžioj visi šie keisti reiškiniai pasirodo smagūs. Galiausiai ima vykti nesuprantami dalykai, kuriuos pastebi jau visa šeima. Mergaitei dingus paaiškėja, kad šiame name yra apsigyvenęs poltergeistas. Viskas atrodo gana kokybiškai, o efektą sustiprina numanomi, bet vis tiek kraupoki vaizdai.

Nepaisant pažįstamų idėjų, visa aplinka atrodo labai niūri ir groteskiška, todėl reikia tikėtis, kad šiam filmui bus suteiktas R reitingas, taip siekiant išgauti kuo didesnį siaubo efektą negalvojant apie jaunesnę auditoriją ir poveikį jai. Didžiausia siaubą anonse sukelianti po pavadinimo pasirodymo esanti scena atrodo išvis beprotiškai.

Filmą sukūrė režisierius Samas Raimis, žinomas iš „Žmogaus voro“ (angl. „Spiderman“) trilogijos. Pagrindinius vaidmenis juostoje atliks Samas Rockwellas, Rosmarie DeWitt, Kennedi Clemments, Jaredas Harrisas ir kt.

„Poltergeistas“ pasirodys liepos 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles