Neilas Gaimanas baigė rašyti pirmąją „Sandman“ seriją ir dirba prie dviejų serialo sezonų

Neilas Gaimanas baigė rašyti pirmąją „Sandman“ seriją ir dirba prie dviejų serialo sezonų

Iki šiol „Sandman“ buvo žinomas kaip adaptacija, susidūrusi su bene daugiausiai kliūčių. Daugiau nei 20 metų projektas buvo mėtomas iš studijos į studiją, iš filmo formato į serialą ir t.t. Prieš keletą metų „Sandman“ adaptuoti pasiryžo Josephas Gordonas-Levittas, tačiau pradėjęs rinkti komandą, pasitraukė ir jis.

Neseniai pasirodė naujienos, jog „Sandman“ perima transliacijos milžinas „Netflix“. Serialą prodiusuos kūrinio autorius Neilas Gaimanas ir Davidas Goyeris („Tamsos riterio“ (angl. „Dark Knight“) trilogija), o scenaristo pareigas užims ir projektą į priekį ves Allanas Heingergas („Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“), serialas „Grei anatomija“ (angl. „Grey’s Anatomy“)). Sklinda kalbos, jog tai bus brangiausias „DC“ kurtas televizijos projektas.

Prieš keletą dienų N. Gaimanas atskleidė dabartinę „Sandman“ stadiją. „Dabar esame trise – Heinbergas, Goyeris ir aš. Baigėme rašyti pirmą seriją, o dabar skaidome ir planuojame pirmus du sezonus. Kas bus po jų – pamatysime“, – sako jis.

Pirmąjį serialo sezoną sudarys 11 serijų, kurios, anot N. Gaimano, tiksliai seks komiksų siužetą.

Kol kas „Sandman“ pasirodymo data „Netflix’e“ neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles