Anne Hathaway patvirtino, kad pasirodys „Princesės dienoraštis 3“

Anne Hathaway patvirtino, kad pasirodys „Princesės dienoraštis 3“

„Princesės dienoraštis“ (angl. „The Princess Diaries“) kino teatruose pasirodė 2001 metais. Filmas sulaukė finansinės sėkmės ir tęsinio, išleisto 2004 metais. Iki dabar filmų serija, paremta Meg Cabot knygomis, išlaiko savo populiarumą ir gerbėjai vis dar laukia istorijos tęsinio. Pagaliau princesės Amelijos (arba tiesiog Mijos) gerbėjai gali atsikvėpti, nes pagrindinė serijos aktorė Anne Hathaway prabilo apie trečiajį filmą.

Interviu „ET“ aktorė buvo užklausta apie galimybę dar vienam „Princesės dienoraštis“ filmui, o jos atsakymas buvo teigiamas: „Trečiasis filmas jau turi scenarijų. Aš to noriu, Julie Andrews (filmuose ji vaidino princesės močiutę) to nori, mano prodiuseris to nori. Mes visi labai norime, kad šis filmas atsirastų“. Nepaisant aktorės entuziazmo ji perspėjo gerbėjus, kad filmas greitai dar nepasirodys ir visiems reikės daug kantrybės, tačiau jau pralaukus net 15 metų po antrosios dalies, tai neturėtų mūsų išgąsdinti.

Pirmųjų dviejų filmo režisierius Garry’s Marshallas mirė 2016 metais, todėl galime tikėtis kitokio filmo, negu pirmieji. Tikėkimės, kad naujausias filmas išlaikys savo pozityvią atmosferą ir toliau žavės jaunosios princesės nuotykiais Genovijos karalystėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles