Allison Janney vaidins naujajame Timo Burtono filme

Allison Janney vaidins naujajame Timo Burtono filme

Timas Burtonas savo filmuose vis dar sugeba suburti stiprių aktorių komandas. Kaip praneša tinklapis „Variety“, prie naujojo režisieriaus filmo „Ponios Peregrin kitokių vaikų prieglauda“ (angl. „Miss Peregrine‘s Home for Peculiar Children“) prisijungė aktorė Allison Janney.

Filmas bus to paties pavadinimo knygos adaptacija. 2011 metais išleistas romanas, kurį parašė amerikietis Ransomas Riggsas, pasakojo apie berniuką, patyrusį baisią šeimos tragediją ir po jos atradusį apleistą našlaičių prieglaudą nuošalioje saloje. T. Burtoną veikiausiai sužavėjo ir mistinis šios knygos aspektas, kadangi ilgainiui prieglaudą atradęs berniukas supranta, kad grupė našlaičių turi stebuklingas galias ir privalo apsiginti nuo juos sudoroti pasiųstų padarų.

Tai yra kiek neįprastas vaidmuo aktorei A. Janney, kadangi žiūrovai ją labiausiai yra įpratę matyti rimtuose draminiuose vaidmenyse, neturinčiuose fantastinių motyvų. Už tokius vaidmenis įvairiuose serialuose aktorė yra laimėjusi net šešias „Emmy“ statulėles. Šiuo metu ją galima pamatyti komedijoje „Mama“ (angl. „Mom“).

A. Janney prisijungia prie ganėtinai stiprios aktorių komandos. Eva Green įkūnys ponią Peregrin – moterį, kuriai priklauso našlaičių prieglauda. Tarp aktorių taip pat yra Samuelis L. Jacksonas, Ella Purnell ir Asa Butterfieldas, vaidinsiantis prieglaudą atrandantį berniuką. A. Janney įkūnys jo psichiatrę.

Šiuo metu vyksta juostos filmavimas. Filmo premjera yra numatoma 2016 metų kovo 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles