Antrajame „Pasivaikščiojimo“ anonse – pirmieji J. Gordono-Levitto žingsniai virš prarajos

Vis bandanti atsigauti po stipriū smūgių, kino studija pristatė naująjį būsimo Roberto Zemeckio projekto „Pasivaikščiojimas“ (angl. „The Walk“) anonsą. Kadangi pirmasis buvo tik vos kelios akimirkos ir labai neypatingi vaizdai, naujajame kadrų rinkinyje viskas atrodo kur kas geriau ir įdomiau.

Filmo istorija labai paprasta. Po pasaulį keliaujantis ekstremalas Philipe Petit visur ieško vietų, kur galėtų nuiesti lyną ir pereiti juo iš vieno galo į kitą. Atvykęs į Niujorką jis randa puikią ir labai pavojingą vietą – tarpą tarp Pasaulio prekybos centrų, kitaip dar žinomų, kaip bokštų dvynių. Taip jis užsibrėžia tikslą pereiti dar dviejų bokštų, kad ir kokia to kaina bebūtų.

Ir taip, antrasis anonsas yra bene svarbesnis už pirmąjį. Pirmajame matėme tik kelis vaizdelius, pamatėme Josephą Gordoną-Levittą ir… daugmaž tiek. Čia jau galima peržiūrėti ir visus veikėjus, ir trumpą istorijos nupasakojimą. Kūrėjai žada puikų IMAX 3D. Kaip puiku! Net nėra ko abejot, kad taip ir bus. Gaila, kad Lietuvoje IMAX nėra. Na, bet ko dar tikrai bus, tai įtampos. Jau anonse galime justi kylančią įtampą, tad filmas tikrai turėtų patampyti nervus.

Scenarijų filmui taip pat rašė Robertas Zemeckis kartu su Christopheriu Brownu ir yra pagrįstas paties Philipe Petit knyga „Siekiant debesų“ (angl. „To Reach the Clouds“). Kartu su J. Gordonu-Levittu filme vaidmenis taip pat aliks Jamesas Badge‘as Dale‘as, Benas Schwartzas, Charlotte Le Bon, Clement Sibony ir Cesaras Domboy.

„Pasivaikščiojimas“ kinus turėtų pasiekti spalio 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles