Markas Wahlbergas paprašė Popiežiaus atleidimo už „Tedį“

Markas Wahlbergas paprašė Popiežiaus atleidimo už „Tedį“

Popiežiaus vizitas Jungtinėse Amerikos Valstijose yra puiki proga kartu su Šventuoju Tėvu aptarti svarbius kultūrinius klausimus. Tad turbūt nereikėtų labai stebėtis dėl to, kad viena iš diskusijų temų tapo kontraversiškai vertinamas filmas su Marku Wahlbergu apie kalbantį meškiną.

Viskas įvyko per popiežiaus apsilankymą Pasaulio šeimų susitikime Filadelfijoje – šį renginį vedė buvęs hip hopo grupės „Funky Bunch“ lyderis Markas Wahlbergas.

Pasinaudojęs proga M. Wahlbergas papasakojo istoriją apie šiame renginyje pasirodžiusį jauną atlikėją, kuriam labai patiko filmas „Tedis“ (angl. „Ted“, 2012 m.) – nešvanki komedija, kurioje M. Wahlbergas vaidino kartu su Mila Kunis.

„Jo balsas skambėjo lyg angelo. Bet tada jis pasakė man, kad jam labai patiko filmas „Tedis“. Atsakiau, kad, mano nuomone, tai nėra filmas, tinkamas jo amžiaus berniukams!”, pasakojo M. Wahlbergas.
Auditorijai pradėjus juoktis, M. Wahlbergas atsisuko į masyviame soste sėdintį popiežių ir kreipėsi į jį: „Šventasis Tėve, prašau jūsų atleidimo. Kalbant apie mano filmus, visada maniau, kad gerasis Viešpats turi humoro jausmą.“

Tačiau nors pontifiką per vizitą JAV nuoširdžiai prajuokino popiežiumi aprengtas kūdikis, vis tik neaišku, ar Jo Šventenybės tolerancijos ir atleidimo politika yra tokia liberali, kad priimtų griežtai kritikuojamą antrąją filmo „Tedis“ dalį (angl. „Ted 2“), kuri, reikia pripažinti, buvo dar aštresnė už savo pirmtaką.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles