Serialas „Vaikštantys numirėliai“ pratęstas jau devintam sezonui

Serialas „Vaikštantys numirėliai“ pratęstas jau devintam sezonui

Panašu, kad vienas populiariausių šiuo metu rodomų serialų – „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) – televizijos ekranus paliks dar negreitai. Pasak serialą transliuojančios televizijos „AMC“, serialas buvo pratęstas jau devintam sezonui, kuris televizijos ekranus pasieks, tikėtina, šių metų spalio mėnesį.

Nors serialas šiame, aštuntame, sezone ir išgyvena didžiulį reitingo krytį, pačiam „AMC“ tai vis dar išlieka vienu televizijos hitų. Tiesa, vienas serialo istorijos kūrėjų Scottas M. Gimple nuo rudens užims naujas pareigas, kuomet bus atsakingas  nebe tik už „Vaikštančius numirėlius“, tačiau ir istorijos priešistorę „Bijokit vaikštančių numirėlių“ (angl. „Fear the Walking Dead“). Nuo devintojo sezono prie pagrindinės istorinės linijos tąsos darbuotis jau Angela Kang, dirbanti prie serialo nuo antrojo sezono.

Primename, kad „Vaikštančių numirėlių“ kūrėjai yra užsiminę turintys planų serialą baigti sulig dešimtuoju sezonu, tačiau tai tėra tik gandai ir pamąstymai. Istorijoje yra nemažai pavyzdžių, kai neblėstančiu populiarumu pasižymintys serialai yra tęsiami tol, kol yra norinčių juos kurti, todėl šioje situacijoje greitos pabaigos tikėtis neverta, ypač žinant kuriamo komikso sėkmę. Robertas Kirkmanas naujausiuose komiksuose pristatė ir dar rimtesnę grėsmę negu pastebime su Neganu, tad tikėtina, kad serialo kūrėjai taip pat ryšis šį kurti ligi minimų leidinių.

Į televizijos ekranus aštuntasis „Vaikštančių numirėlių“ sezonas sugrįš vasario 25-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles