Sulauksime „Pragaro vaikio“ perdirbinio

Sulauksime „Pragaro vaikio“ perdirbinio

Komiksų herojaus Pragaro vaikio istorija 2004 metais buvo perkelta į didžiuosius ekranus meksikiečių režisieriaus Guillermo del Toro, po ketverių metų pasirodė tęsinys „Pragaro vaikis: Auksinė armija“ (angl. „Hellboy II: The Golden Army“), o artimiausiu metu galime sulaukti ir perdirbinio, skelbia „The Hollywood Reporter“.

Prie projekto neprisidės originaliųjų filmų režisierius G. Del Toro bei pagrindinio vaidmens atlikėjas Ronas Perlmanas. Meksikietį režisieriaus kedėje turėtų pakeisti anglas Neilas Marshallas. Šis kino kūrėjas žinomas dėl savo 2005 metais pasirodžiusio siaubo filmo „Nusileidimas“ (angl. „The Descent“) bei darbo su populiariaisiais „Sostų karais“ (angl. „Game of Thrones“).

Pagrindinį Pragaro vaikio vaidmenį turėtų atlikti aktorius, žinomas dėl savo vaidmens kitame dabar sėkmingame seriale. Tai Davidas Harbouras,  milžiniško populiarumo sulaukusiuose „Keistuose dalykuose“ (angl. „Stranger Things“) suvaidinęs policijos vadą Jimą Hopperį.

Pažymėtina, kad kol kas jokių oficialių susitarimų nėra pasiekta ir su kandidatais į režisieriaus ar pagrindinio aktoriaus vietą kol kas tik kalbamasi. Projektas jau turi ir savo darbinį pavadinimą „Pragaro vaikis: Kraujo karalienės iškilimas“ (angl. „Hellboy: Rise of the Blood Queen“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles