Jamie Foxx’as naujame filme įkūnys antiherojų „Išperą“

Jamie Foxx’as naujame filme įkūnys antiherojų „Išperą“

Ką tik paskelbta, jog Jamie Foxx’as atliks pagrindinį vaidmenį filme „Išpera“ (angl. „Spawn“).

Režisierius Toddas McFarlane’as teigia, jog  Kino akademijos lauretas yra tobulas aktorius šiam vaidmeniui. „Išpera“ – dar vienas filmas, kuriame pagrindinis veikėjas yra antiherojus. Tai istorija apie CŽV agentą Albertą Simonsą, kuris po draugo ir kolegos išdavystės žūsta ir yra teisiamas pačiame pragare. Jis teisiamas, nes vykdydamas valdžios įstatymus atėmė daug nekaltų gyvybių. Galiausiai už galimybę paskutinį kartą pamatyti žmoną Simonsas visiškai parduoda savo sielą. Jis perkeliamas į atgal į mūsų pasaulį ir tampa demonišku padaru, naudojančiu savo galias kovai su nusikalstamumu – Išpera. Bent jau tokia istorijos pradžia komiksuose.

Būsimo filmo režisierius T. McFarlane’as yra originalaus komikso kūrėjas. Vos atsiradę „Išperos“ komiksai tapo populiarūs visame pasaulyje, daugiausia dėl savo išskirtinio personažo. Tai žada labai daug, tačiau šis filmas yra režisieriaus debiutas.  Anot T. McFarlane’o, J. Foxx’as „puikiai geba išreikšti emocijas kūno kalba bei mimikomis, kurios gali pasakyti daugiau nei parašyta ant popieriaus“. „Filme bus penki ar šeši epizodai, kur sėkmė priklausys nuo aktorių. Keliose scenose viską lems J. Foxx’as ir žinau, jog jis tai sugebės. Bus momentų, kai reiks pasakyti trumpą, išraiškingą ir triuškinačią frazę. Jis gali tai padaryti taip, jog pasakysite: „Oho, nenoriu prasidėti su šiuo vaikinu. Koks blogiukas!“, – kalba režisierius.

Šis filmas jau nebe pirmas, paremtas „Išperos“ komiksais. 1997-aisiais pasirodė to paties pavadinimo juosta, kuri, nors ir susilaukė finansinės sėkmės, buvo labai prastai įvertinta kritikų. Šį kartą tikimąsi žymiai geresnių rezultatų, nes J. Foxx’as geba įkūnyti išskirtinius personažus, pavyzdžiui filmuose „Vaikis ant ratų“ (angl. „Baby Driver“) ar „Ištrūkęs Džango“ (angl. „Django Unchained“). Daugybė gerbėjų jau laukia naujojo perdirbinio.

Fimas pasirodys 2019-aisiais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles