Didžiuliai pokyčiai seriale „Vaikštantys numirėliai“

Didžiuliai pokyčiai seriale „Vaikštantys numirėliai“

Vienas populiariausių šių laikų televizijos serialų iki šiol dažnai prarasdavo savo pagrindinius veikėjus, o tai tik dar labiau versdavo nerimauti gerbėjus. Prieš prasidedant kiekvienam sezonui pasirodydavo daugybė spėlionių, kuris iš veikėjų mirs ir jo daugiau nebeišvysime. Apie vieną iš jų, panašu, spėlioti neteks – nors devintasis serialo sezonas pasirodys dar negreit, tačiau žinoma, jog Andrew Lincolnas traukiasi iš serialo. Šis aktorius įkūnijo pagrindinį veikėją Riką, išgyvenusį po zombių apokalipsės ir bandantį surasti savo likusią šeimą bei apsaugoti ir suburti kitus, panašaus likimo ištiktus žmones.

Lieka vienintelis neatsakytas klausimas – kada? Rikas dar tikrai pasirodys. Mat jo išnykimas „lygioje vietoje“ būtų mažų mažiausiai keistas. Aktorius turi kontraktą, apimantį dar šešias serijas, tačiau neaišku, ar tai bus tik pirmos šešios naujojo sezono serijos, ar tai įvyks sezono viduryje, ar finaliniuose epizoduose.

Pats aktorius neliūdi ir džiaugiasi – „jaučiuosi kaip pirmaisiais metais, tai labai svarbūs metai, džiaugiuosi ir nekantrauju jų sulaukti“. Turint omenyje, jog „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) nuo pirmųjų šio serialo sezonų itin suprastėjo, šis serialas tapo panašus į neskanią ir ištemptą gumą, toks sprendimas atrodo natūralus. Dideli pokyčiai gali prikelti seriją, o jei ne, prarasti nebėra ko, bus tik lengviau atsisveikinti praradus didžiausią žvaigždę.

Naujasis serialo sezonas pasirodys spalio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles